Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éltek már vissza a képeitekkel?

Éltek már vissza a képeitekkel?

Figyelt kérdés
Hogy vetettetek ennek véget?
2017. ápr. 19. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megelöztem - nem küldök/teszek fel magamról képeket, és idegenek meg föleg nem férnek hozzá egyikhez sem.
2017. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem,de örültem volna neki.
2017. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát én most nemrég kaptam képet másról és ezért küldtem én is egyet magamról, amin nem vagyok épp a toppon, de ezt írtam is neki. Csak fair akartam lenni. Aztán most mivel nem válaszol, hogy egyáltalán megkapta-e, ezért azon parázok, hogy nehogy feltegye valahova.

Soha többé.

Tudom. Ennyi erőből a Facebookról lementett képekkel is vissza lehet élni, csak az illető bennem bizalmat keltett. Többet nem teszek ilyen hülyeséget.

Szerintetek ezen az oldalon átküldött képekkel vissza szoktak élni?

2017. ápr. 19. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is vagy toppon a képen, remélhetőleg legalább top-ban vagy, akkor túl nagy nem lehet a baj :DD
2017. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van rajtam ruha a képen.
2017. ápr. 19. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla.
2017. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fú, megnyugodtam. :D
2017. ápr. 19. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!