Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság megmondan...

Szerintetek bunkóság megmondani egy állásinterjún hogy kevés a pénz amit a cég adna? Többit alább.

Figyelt kérdés
Nekem informatikus végzettségem van, és volt pl. egy cég aki felvett volna de 110.000 nettót kaptam volna egy hónapban. Mondtam nekik ez kevés lesz nekem, máshol többet adnak plusz cafeteria. Ez elég kellemetlen volt, helytelenül cselekedtem? Rosszul esett a HR-esnek láttam rajta. Vélemények? Ti mondtátok már cégnek hogy kevés a pénz amit adnak?
2017. ápr. 28. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem feltétlen bunkóság, de akkor azt se vedd annak, ha azt mondják hogy akkor szevasz!
2017. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2017. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Előre tudtad hogy ennyit ajánlanak? Gondolom benne volt a hirdetésben.
2017. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Máskor ne keveseld, hanem mondd azt, hogy ennyi a bérigényed, ha nincs más jelentkező, vagy téged találnak megfelelőnek, akkor esetleg többet is igérnek majd.
2017. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Az lenne suttyóság ha ennek a 3szorását kinevetted volna . A hrs-nek mi köze ehhez , nem ő alakítja a bért ezért ne ő vegye magára a minősítést . Hogyne , simán megmondtam többször is , a beosztás tré a fizetés sem annyi mint hirdettek és 4órásba jelentenek vagy feketén . Kotródjanak a sunyiba .
2017. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Milyen infòs vagy ha ilyen az ajànlat? 110.000 ebben a szakmàban semmi. Egy utolsó pàlyakezdő is jòval többet kap.
2017. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Jól tetted, ez nagyon kevés, konkrétan hülyére vettek, ennyi pénzzel. Még jó, hogy nem hagytad magad.
2017. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De akkor is olyan kellemetlen ilyenkor, az embernek örülnie kellene hogy adnak X összeget, csak volt olyan is hogy kértem egy összeget és többet adtak. Ilyen is volt, csak annál a munkahelynél később volt valami problémám az osztályvezetővel.


De ha kevés az összeg én simán közlöm ilyenkor hogy ez nekem kevés.

2017. ápr. 28. 17:08
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
110? Hát az kevés, nagyon.
2017. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha türelmesen közölted és nem hepciáskodva, akkor egyáltalán nem bunkóság. Nem az számít legtöbbször, amit mondasz, hanem ahogy mondod. Ez nemhogy nem versenyképes fizetés, de sajna semmire sem elég. Amit és amennyit tanultál, ezzel nem tudod behozni az árát.
2017. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!