Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27+ éves férfiak, akik átlagos...

27+ éves férfiak, akik átlagos keresettel rendelkeztek havonta! Ti hogy éltek? Lakás, albérlet, család, barátnő van-e? Szociális élet milyen, kikapcsolódás, bulik?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 17:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
#8 szerintem meg aki más szüzességével foglalkozik, azzal nincs valami rendben!
2017. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
az a férfi szűz aki nem akar dugni vagy nincs 20-30 ezer forintja egy menetre......
2017. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
37%
Sehol nem írtam, hogy szűz vagyok, annyit írtam, hogy ezidáig minden apró sikerért és szexért keményen meg kellett küzdenem, mikor a kortársnőim élete nagyon egyszerű volt. Ezidáig. 27 éves vagyok és úgy érzem most kezd beindulni az élet, és ezt látom a nálam néhány évvel idősebb férfi ismerőseimen is. Viszont a velem egykorú nők, meg már a 20 éves pipik mellett egyre inkább feszélyezve érzik magukat és fogni akarnak maguknak egy olyan pasit, aki feleségül is veszi őket. Hajrá, mindenkinek joga van a saját életéért harcolni, de nálam az van, hogy eddig nekünk (férfiaknak) volt nehezebb, most forduljon a kocka, és nem fogom életem legszebb éveit elpazarolni a korai házasságra. Igenis egy férfinak jár ugyanaz ami a nőknek járt amikor még 20 évesek voltak, csak a férfiaknál ez 30 évesen jön el. Igenis jár a fiatalabb feleség majd. Akkor is ha ez a nőknek nem tetszik. Igaza van az egyik előző válaszolónak, attól még, hogy neked nem tetszenek a tények még nem lesz hímsoviniszta dolog ez. Nekem hiába fogják még legalább 8-10 évig rágni a füvem azzal, hogy vegyem el őket feleségül, nem teszem. Egy férfi ráér a 30as évei végén megállapodni. Ez a sziklaszilárd meggyőződésem, és ebből nem engedek.
2017. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%

"Igenis egy férfinak jár ugyanaz ami a nőknek járt amikor még 20 évesek voltak, csak a férfiaknál ez 30 évesen jön el."

Piti bosszú. Te egyedül azért érzed azt, hogy jobb az életed, mert javult az anyagi helyzeted. Megdolgoztál érte, kiérdemelted, ezt senki se veheti el tőled.

De nem érzed azt, hogy nem lettél jobb férfi, csak vastagabb lett a pénztárcád, drágábbak lettek a ruháid, esetleg van egy jól kinéző saját autód is. Azzal pedig olyan nőket tudsz befogni, akik a női nem szégyenei: az anyagiasakat, akiknek a státuszszimbólum jelenti a mindent. Az ilyenek 20 évesen szívesen összejönnek veled (aztán idővel megunnak), harmincasként meg azért akarnak tőled gyereket, stb. mert már kiöregedtek és egyre nehezebben találnak párt és a pénzedre is szükségük van.


"eddig nekünk (férfiaknak) volt nehezebb, most forduljon a kocka, és nem fogom életem legszebb éveit elpazarolni a korai házasságra. Igenis egy férfinak jár ugyanaz ami a nőknek járt amikor még 20 évesek voltak"

Tudod az az egésszel a gond, hogy a normális nők továbbra se fognak összejönni veled. A normálisak a természeted miatt kerültek téged. Akik most végre észrevesznek téged és lefeküdnének veled, azért nem akartak tőled semmit, mert nem voltál akkoriban pénzeszsák a szemükben.

2017. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Részemről mindenkinek jár a zöld kéz, aki válaszolt. Ha le vagytok pontozva, ne rajtam követlejétek. Köszi a válaszokat.
2017. ápr. 28. 20:55
 16/18 A kérdező kommentje:
Annyi észrevétel, hogy szerintem akik itt 250 ezer ft-okat mondtak és plusz cafeteriát, ők bőven az átlag fölött élnek. Jó persze nem havi 500 ezres-1 milliós bérekhez képest, de az átlagos fizetés szerintem nem éri el a 220-250 ezret. Tehát ti viszonylag jól éltek.
2017. ápr. 28. 21:01
 17/18 anonim ***** válasza:
Hogy a sok nagymenő dicsekvése között legyen egy reálisabb válasz is: 37 éves vagyok, a szüleimmel élek, 80.000 Ft-ot keresek havonta jó esetben (pedig mérnöki diplomám van). Barátnőm nincs (volt már néhány, de kihasználtak és aztán elhagytak), barátaim sincsenek, ritkán járok szórakozni, mert egyedül nagyon rossz. Kilátástallanak érzem a jövőt.
2018. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó. Dettó.
2018. jan. 27. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!