Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a "féltékenységem...

Mit tehetnék a "féltékenységemmel"?

Figyelt kérdés

Azért tettem a féltékenységet idézőjelbe, mert az illetővel sem külsőt sem belsőt nem cserélnék. Van egy "Barátnőm", de én már nem nevezném annak.. valaha régen jóba voltunk, de már a békülés után sose lett az igazi a dolog..

Én introvertáltabb személyiség vagyok, de nem vagyunk bunkó, sőt ahol tudok segítek. Tanulás terén már tettem le dolgokat az asztalra és rengeteg célom van a jövőre nézve. Ő jó anyagi helyzetű családban él (,nem irigylem ezért, mert szeretek magam megdolgozni a sikerért) és az a tipikus gazdag kislány: céltalan, lusta, anyagias, tanulni vagy dolgozni egyáltalán nem akar inkább csak a buli, a shopping meg ilyenek. Mégis tapadnak rá a pasik. Nevezzetek féltékenynek, de sem kívül, sem belül nem érzem többnek önmagamnál. Nem értem ez miért lehet és úgy érzem szétmarcangol, mert bármennyire is teperek engem senki sem vesz észre. Mit kéne tennem?



2017. ápr. 28. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért ragadnak rá mert könnyűvérű. Könnyen kapható ami a viselkedésén is látszik.
2017. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ezt mondja mindenki :/
2017. ápr. 29. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos önbizalommal is tele van.
2017. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak nem foglalkozni vele. Ne gondolj rá, és kész. Foglald le magad.

Nem hiszem, hogy te olyan fiúkra vágynál akik egy ilyen után "tepernek".

Te is meg fogod találni a magad célközönségét.

Azt a csajt meg felejtsd el végre.

2017. máj. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!