Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az utcán...

Mi a véleményetek az utcán iszogató, kóborló fiatalokról?

Figyelt kérdés
Szerintem szánalmas.Belegondoltam hogy pénteken pihenés helyett a hideg utcákon koborolnak,kommersz piat isznak,ordizanak,verekednek.Undorító!

2017. ápr. 28. 21:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
én is ezt csináltam 15-20 éves korom között, állandóan csak csavarogtam, a parkban füveztem meg piáltam, sokszor iskola után is. akkor bírtam a hideget meg a szeszt, most már kevésbé, úgy látszik kinőttem, de szívesen gondolok vissza azokra az időkre. szerintem nagy baj nincs ezzel, ameddig más embereket nem zavarnak, tarhálnak, szemetelnek.
2017. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
De, EZ a bulizás, mikor jó társasággal, egyszerűen, sallangoktól mentesen szórakozol. Se egy diszkóban, se egy menő étteremben nem érzem jól magam, ott már nem lehet elengedni magad. Azt meg mindenki hadd döntse el, hogy mivel tölti a szabadidejét, mi pl. gyakorikérdésekezünk, mi sem pihenünk épp ;)
2017. ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
19%
Annyira szánalmas, hogy sokan csak úgy tudnak szórakozni, hogy kocsmában piálnak. Azon ledöbbentem, hogy valaki ezt várja el a gyerekeitől is. Nem hiába tart ott az ország, ahol. Az ország 90 %-a elissza az agysejtjeit.
2017. ápr. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A verekedősek ordibálósak gázak, de a többi meg egy hangulatos dolog is lehet.
2017. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azokat utálom akik csapatba verődnek, leülnek a főtéren valahova, iszogatnak cigiznek stb és lesik a járókelőket, kibe lehetne belekötni.
2017. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

#12

Az NEM "bulizás", hogy az utcán ordítva mászkálva, kommersz piákat lobogtatva kóborolsz, miközben időnként verekszel.


Ez egyszerűen undorító.


Bulizni remek. De ez nem az.

2017. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Mulatni is lehet relatív normálisan és lehet úgy mint a prolik meg a cigányok, ordítozva, káromkodva, balhézva, utóbbit sosem preferáltam.
2017. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam utcán iszogató fiatal lenni. Felnőni egy kicsit szívás.
2017. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!