Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek furcsán az...

Miért néznek furcsán az emberek emiatt?

Figyelt kérdés

Amikor valaki rákérdez, vagy beszélgetés közben előjön, hogy ki mit néz/kedvenc csatorna, meg ilyesmik, akkor sokszor furcsán néznek rám, de nem értem, hogy miért?


Csak néhány példa:


- Szereted a beszélgetős műsorokat?

én: Igen

- Melyik a kedvenc műsorod?

én: The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

- Miért nézel ilyeneket? (azt se tudja mi az, de azért megkérdi)


Másik példa:


- Melyik híradót szoktad nézni?

én: Euronews és BBC

- De hát az nem is magyar! (És akkor mi van?)


Vagy utolsó példa:


- Kedvenc csatornád?

én: NBC, FOX, CBS, de sok mást is szeretek, pl. The CW

- Nem ilyenekre gondoltam, hanem rtl klub vagy tv2, esetleg cool (Hát színvonal)



Összefoglalva miért néznek furán az emberek arra, aki ha tv-t néz, akkor normális csatornákon normális műsorokat/sorozatokat óhajt nézni, nem ilyen Barátok közt-öt, meg Mónika Show-t és egyéb szutykokat?



2015. jún. 24. 11:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Én sem értem hogy mi a bajuk ezzel, talán az hogy nem ismerik. Egyébként ne aggódj én is ezeket szoktam nézni, nincs ebben semmi különös :)
2015. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem jó társaságban jársz. Neked jobb az ízlésed.

Evvan amikor egy Patrícius dumcsizni akar a plebs-szel

2015. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg azért, ahogy előadod magad. Én is hasonló műsorokat nézek, mint te, de ettől nem érzem se többnek, se kevesebbnek magamat.

Amúgy Jimmy Fallon is tud elég színvonaltalan ötletekkel előállni...

Az átlag magyar embernek pedig egyszerűbb a magyar adókat néznie, mert sokan nem értenek angolul, vagy szimplán nem érdekli őket az amerikaiak/angolok majomkodása.

Az hogy a tv2-t, rtl klubot és hasonló csatornákat néznek, nem jelenti egyből azt, hogy a barátok közt és mónika show a kedvencük.

2015. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3-as, nem mondtam, hogy a barátok közt a kedvence azoknak akik rtl-t néznek, az csak egy példa volt!


Amúgy meg egyáltalán nem adom elő magam, úgy mondom, mintha azt mondanám, hogy pl. mi volt az ebéd! Pörköltet ettem tésztával és tejföllel.

2015. jún. 24. 11:54
 5/12 Viven kérdései ***** válasza:
Én külföldit nézek az nem érdekel ki mit mond.
2015. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Pörkölt tejföllel?! (Wtf?) O.o

Vétek elrontani a pörköltet...

2015. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudod milyen jó? Tészta + pörkölt jó szaftosan és leönteni tejföllel és összekeverni. Próbáld ki :D
2015. jún. 24. 12:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű felvágós sznobnak tart.
2015. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felvágós, mert szerintem abban semmi felvágás nincs, hogy kérdez valamit és én válaszolok.


Sznob sem vagyok, miért lenne sznob az, aki külföldi műsorokat néz angolul?

2015. jún. 24. 13:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Rengetegen még egy primitív uniós hunglisht se képesek elsajátítani normálisan, akármennyire próbálták tanítani őket. Az ilyesmi okoz komplexusokat. Az alapprobléma persze nem ez, hanem talán inkább az, hogy az emberek számomra ismeretlen okokból szeretik úgy hinni, hogy ők hibátlan zsenik, mások pedig nem. Tőlük persze elvárnák, kivéve, ha bebizonyosodik, hogy valamit jobban tudnak Szent Egó barátunknál, mert akkor bizony csak a másik lehet a hülye. Bezárul a kör, kész a jó helybenjárás.
2015. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!