Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan bunkók és pofátlan...

Miért olyan bunkók és pofátlanok sokszor a turisták?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben?
2017. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bovebben?
2017. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Azért mert olyan helyen vannak ahol nem számít mit tesznek, mert nem ide tartoznak. Nem ismeri őket senki sem, lehet hogy életükben először és utoljára járnak itt.


Most te hol lennél bunkó ?

Az utcádban, aztán meg másnap lehet hogy 10-en állnak a házad előtt, vagy ott ahol azt se tudják milyen származású vagy ?

2017. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt igazán kifejthetnéd, mert különben csak egy általánosító f-szság a kérdésed.

Turistából is van pofátlan bunkó (elég csak az angol legény/lánybúcsús társaságokra gondolni) és van nagyon rendes is, de ugyanez érvényes a magyar turistákra is külföldön - egyik része normális, de rengeteg a pofátlan suttyó a honfitársaink között is.

2017. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
azért mert turista bárkiből lehet
2017. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy a céltól függ.

Ha valaki úgy jön ide hogy most egy jó nagy balhét csap akkor bunkó lesz. De ha tisztelettel jön, pihenni akkor normális.

2017. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként például arra gondoltam, hogy páran szinte sportot űznek a törvények kijátszásából, és ha meg akarnák büntetni őket, még ők vannak felháborodva. Vagy rengetegszer hallani, hogy múzeumokban, műemlékeknél mennyire nem tud viselkedni sok turista (és láttam is már ilyet; fogdossák a kiállított tárgyakat, és felmásznak rájuk.) Amúgy szerintem a válaszolók közül páran szintén hallottak/olvastak ilyeneket, hogy a kedvelt célországokban, mint pl. Olasz-, vagy Spanyolország, mennyire utálják a helyiek a turistákat a viselkedésük miatt. A bunkó viselkedésre meg szerintem nem mentség, hogy az ő pénzükből kapják a fizetést, mert a turisták csak VENDÉGEK az adott helyen, tehát illene kulturáltan viselkedni. Egy szóval se mondtam, hogy mindenki ilyen, de azért vannak páran, akik eléggé sok mindent megengednek maguknak.
2017. máj. 4. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!