Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok! Írnátok olyan dolgokat...

Srácok! Írnátok olyan dolgokat, amiket ha egy lány tesz, gyakorlatilag azonnal kiábrándultok belőle és kirohannátok a világból?

Figyelt kérdés

Legyen az ismerkedési fázisban, vagy nem is kell ismerni, és látod, hogy csinálja az utcán.

Nekem például:

Minden rendben, de erre elővesz egy hatalmas nagy cigit, meggyújtja, és akkora füstöt fúj, hogy kis híján a Holdról is lehetne látni.



2017. máj. 4. 22:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

-cigi

-miszterbusztát és hasonlókat hallgat

-túlzott káromkodás

-droghasználat(fű is)

-ha megszólal és lerohad az agyad mert olyan buta

2017. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%

- közönségesség (minden második szó b**meg, g**ci, valamint ha a saját testrészéről úgy beszél, hogy csöcsöm, seggem stb.) (és így már diplomás nőket is hallottam beszélni)


- ha egy nő állandóan azzal fáraszt, hogy ő milyen csúnya, miközben szép / és ennek az ellentéte, amikor átlagos, de meg van győződve arról, hogy ő a legszebb, és mindenkinek ő kell


- Állandó hiszti és rinyálás (ellene esküdött össze a világ, és mindig valamilyen világfájdalma van, sír-rí, hogy őt mindenki bántja és keresztbe tesz neki stb.)


- szájból kilógó rágó, cigizés és hasonlók (az alkalmi cigi nem zavar, de ha állandóan cigizik, az igen)


- Modortalanság


- Amikor udvarias akarok vele lenni (pl. előre akarom engedni ajtónál vagy előzékeny szeretnék lenni valami kapcsán), akkor a túlzott liberalizmusából fakadóan kioktat, hogy ő nem várja el ezeket, mert nem 1485-ben vagyunk...


- arrogancia, nagyképűség, nárcisztikusság, hímsovinizmus, jégkirálynő viselkedés, beképzeltség, egoizmus és szélsőséges feminizmus


- "mentsük meg a bálnákat", "védjük a környezetet" és hasonló baromságok (szeretem a természetet, de nem kell szerintem túlzásba vinni... attól hogy nem kapcsolom le a villanyt, egy bálna sem fog megdögleni).


- Ha van valami, amit nagyon imád a nő, és ezt érezteti is, akár velem szemben. Ez akármi lehet, macskájától kezdve a kedvenc színészéig. Nem azt mondom, hogy nem lehet macskája, akit szeret, vagy kedvenc színésze, de ha velem érezteti, hogy ők előbbre valóak, akkor elmehet a fenébe. (pl. azért késik a randiról, mert a macskája nyávogott, és vele kellett lennie, és én vagyok a szemét, ha ez nekem nem tetszik).


- Ha szeret valamit, amit én nem, és mindenáron azt akarja, hogy érezzek én is úgy, ahogy ő, és nem fogja fel, hogy az engem nem érdekel.


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2017. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!