Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha megtetszik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megtetszik egy lány, mondjuk szépen kiöltözve látod először és aztán csak simán, farmer plusz pólóban, akkor esélyes, hogy kiábrándultok belőle? Mennyire számít az öltözködés?

Figyelt kérdés
Persze nem úgy értem, hogy csövesnek öltözik, csak egyszerűen, nem feltűnően.

#ruha #öltközödés
2013. máj. 8. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen, onnantól minimum mindig kisestélyiben és talpig sminkben kell megjelennie, mert különben azonnal kiábrándulok.
2013. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért ábrándulnék ki? :) Semmi gond a farmer, pólóval. Hiszen hétköznap abban van, kiöltözve meg gondolom csak ritkán. Nem a ruha teszi az embert.
2013. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez egy butaság.

Aki tetszik az így is úgy is tetszik.

2013. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanról, aki ki. De azzal meg nem kell törődni. Normális ember nem akad fenn ilyenen, tudja, hogy vannak hétköznapok és alkalmak...
2013. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
ha a csaj kiöltözve szexi akkor más ruhában is az lesz kivéve ha mikor ki volt öltözve csak a smink miatt volt szép
2013. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
ha leönti magát fantával és utána is szexi akkor az egy áldott lány!!! (csak azért fanta mert azt iszok) :D
2013. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Velem ez megtörtént. Egy többnapos versenyen (ott alvással)láttam egy lányt és nem a ruhája miatt hanem a szemei és a modora miatt tetszett meg. Szóval nem a ruha teszi az embert.
2013. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
tök rég ittam fantát. :-D
2013. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
azt hiszem senkit sem érdekel, mikor ittál utoljára fantát! :)
2013. máj. 8. 19:51
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
A nyomorod se érdekel senkit, mégis válaszolunk a kérdésedre. :-) Csak mert nem vagy humorodnál nem kell egyből parasztnak is lenni. Az csöppet sem szexi.
2013. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!