Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok ti összejönnétek olyan...

Srácok ti összejönnétek olyan lánnyal aki nagyon regen vagdosta magat de nagyon megbánta?

Figyelt kérdés
Depressziós voltam es en sem tudom elképzelni hogy hogy tudtam idáig lesüllyedni... Nagyon megbántam , a hegek nem annyira durvak. Nem vagyok klinikai eset , csak éppen olyan történt aminek tenyleg nem kellett volna , szoval azóta teljesen stabil elméjű vagyok.

2017. máj. 10. 22:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen lány vagyok, és van barátom. Bár az első szex világosban majdnem lelkizésbe fulladt... (Combtőnél csináltam, évekkel ezelőtt)

22/L

2017. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
en megdugnam es kidobnam.
2017. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én össze, én is depressziós voltam egy ideig és azt a kínt nem kívánom senkinek, bár sosem jutott eszembe hogy vagdossam magamat vagy hogy öngyilkos legyek, inkább megpróbáltam leküzdeni és sikerült is. De meg tudom érteni, ha valakiből ezt hozza ki a depresszió.
2017. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold kezecske! 😊
2017. máj. 11. 17:19
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha most nincs semmi bajod a jelenben, akkor nem firtatom, hogy mi volt régen.
2017. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot nem tudnék elképzelni ilyen lánnyal. Ismerek hasonló lányokat és mindig ott marad az életükben ez a dolog. Amint komolyabb nehézségbe ütköztek, újra előjöttek a hisztik és hasonló dolgok.
2017. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ez nem szimpla hiszti. Attól, hogy valaki hisztis, még nem fogja vagdosni magát (vagy ha mégis, nem ez miatt fogja). Itt más mentális problémák vannak a háttérben, figyelem hiánya, önmagát nem tudja elfogadni stb., amik később is létezhetnek, de tini korban azért ütköznek ki erősen, mert a tinik nehezen tudnak a rájuk törő nagy intenzitású érzésekkel mit kezdeni, és ez labilissá teheti őket.


De szerintem évek múlva, felnőttként sok esélye lehet annak, hogy valaki lehiggadjon, és újra normális mederben folyjanak az élete eseményei. Ezért írtam a fenti válaszomban, hogy én adnék esélyt ilyen lánynak, mert az, hogy tini korában milyen volt, nem jelenti azt, hogy felnőttként is olyan.

2017. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Utolsó , nem a tinikor miatt csinaltam azt amit , en teljesen elfogadom magam olyannak amilyen vagyok , ha nagyon kivancsi vagy azert csinaltam mert egy közeli haverom öngyilkos lett. Es abban a helyzetben ez volt az ami segített megnyugtatott. Most mikor esetleg szomorú vagyok sem jut eszembe ilyen hogy vagdossam magam. Ugy gondolom teljesen rendben vagyok es nem jon elő tobbet
2017. máj. 12. 19:41
 20/21 anonim válasza:

Szerintem nem olyan hú de nagy dolog. A depresszió egy mentális betegségként kezelt dolog, pedig csak egy mentális állapot. Vagdostad magad ,és ? Ebből az egészből úgy jött le ,mintha megvetnéd azokat akik ezt teszik, vagy tették , pedig jól tudod ,hogy akkor miért csináltad.

Nem azt mondom , hogy légy büszke rá , de nem is kelleme ennyire szánalmasnak kezelned a tényt , illetve, ha lesz egy fiú , akivel sikerül összejönnöd akkor úgyis sokat fogtok beszélgetni, egy idő után meg el tudod mondani.

Én is vagdostam magam , és elmondtam a barátomnak , egyáltalán nem érdekli , mert nem a múltban élünk. Plussz ettől miért lenne valaki kevesebb ? 😂

Az ilyen felfogás miatt van szükség a pszichológusokra ....

2017. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!