Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyannal, aki vagdosta magát?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal, eszméletlenül tetszett, viszont megláttam, hogy az alkarja gyakorlatilag végig van vagdosva.


Pszichés zavarra lehet ilyenkor gondolni? "Veszélyes" belemenni ilyen párkapcsolatba?


2016. jún. 28. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Nehéz, de lehet hogy megéri.


23/F

2016. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen lánnyal ismerkedtem 1,5 éven keresztül, de végül kukába dobott. Minél jobban vagdosta magát, annál jobban szerettem. Az ilyen embereknek van a legnagyobb szükségük a törődésre és a szeretetre. Nálam egy percig sem volt kérdés, hogy vele akarok lenni, de ő végül úgy döntött, hogy nincs szüksége rá, amit meg is értek, mert én meg egy elviselhetetlen szar vagyok. Ne menj bele a párkapcsolatba, ha csak egy percig is elgondolkodtál ezen. Jobban jár nélküled.
2016. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha nem tudhatod előre. Az én párom is tele vágással, több öngyilkossági kísérlet. Onnantól, hogy kihoztam abból a közegből ami végett ezt tette, egy élni akaró, vidám nő lett. Viszont ha belső zavar okozza, nem biztos hogy változik melletted.
2016. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Én nem... Lelkileg én is nagyon instabil tudok lenni, igaz, szökőévente egyszer, de akkor is. Sosem vagdostam magam, de volt, hogy közel voltam hozzá, szerencsére iszonyúan félek a fájdalomtól. Félnék, hogy egyszer egy nehéz időszakunk egybeesik... Ezt nem merném megkockáztatni.
2016. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

SOHA!!!

A nővérem is ilyen pszichés beteg és kibírhatatlan, de mivel családtag, kénytelenek vagyunk elviselni. Épp emiatt nagyon taszít minden olyan lány akinek akár kicsi pszichés zavara van.

2016. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb ismerd meg,talán feltűnik egy két dolog amiből lehet következtetni arra,hogy van-e pszichés betegsége vagy nincs. Szerintem hagyatkozz személyes tapasztalatokra.. Én elmondom,hogy nekem is vannak a testemen ilyen sebhelyek,en is akartam öngyilkos lenni,de párom mellett 'meggyógyultam'. Összeköltöztünk,én is kijöttem abból a környezetből ami okozta úgymond a problémákat,és teljes értékű életét élek. Van két állásom,mellette egyetemet csinálom,háztartást vezetek,és már szeretem magam,az életet. Szerintem beszélgess vele,férkőzz a bizalmába,többi majd jönni fog.
2016. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Vagdosta vagy vagdossa. Nagyon nem mindegy. Kamaszkoromban a családom miatt tettem ezt azt. Azóta rendbetettem a lelkem, az életem, köszönöm, jól vagyok. Ami meg még mindig javításra szorul, azon dolgozom.
2016. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja meg, akkor igen
2016. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépe na válaszokat, főleg a személyes tapasztalatokat!


Azt, hogy vagdossa, vagy vagdosta, nem tudom. A sebhelyeket láttam, nem akartam kellemetlenkedni, indiszkrét lenni, nem tudtam (most se tudom), hogy egy ilyen beszélgetést egyáltalán hogyan lehetne elkezdeni, hogyan lehetne rákérdezni..

2016. jún. 28. 15:04
 10/10 Titusztitusz ***** válasza:
Én az ilyen csajszit elkerülném nagyon messzire...Nemhogy még összejönnék vele...
2016. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!