Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megbánod másnap, hogy előző...

Megbánod másnap, hogy előző este ittál? Miért folytatod a következő héten újra?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Na, kezdődik...
2017. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Megbánod másnap, hogy előző este provokáltál? Miért folytatod a következő napon újra?
2017. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ritkán szoktam inni. Miért nehezteltek a kérdezőre? (Nem értem.)
2017. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja. Múlthét szerdán volt ez a bizonyos eset. De már este az ágyamban megbántam mikor teljes sörszagban fetrengtem.
2017. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy-két pohár bort nem bánok meg, töményet meg nem iszok.
2017. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

"Megbánod másnap, hogy előző este ittál?"


Van, amikor igen. Például az Argus Speciality után azt is elátkoztam, hogy megvettem az vegyipari szennyet. Azt is megbántam, hogy végigkóstoltam a sok távol-keleti szar pale lagert, és azt is, hogy adtam esélyt a Borsodi új kukoricás-malátakivonatos borzalmainak csak mert a többi hazai nagyüzem egész korrekt darabokat produkált nemrégiben...


"Miért folytatod a következő héten újra?"


Mert ezek eltörpülnek a komplex, izgalmas kulináris élvezet mellett, amelyet a gyümölcsös-fűszeres belga ale-ek, a komlóorgiában fürdő újhullámos IPA-ek, vagy a kávé-étcsoki-pörköltmaláta szentháromság ízjegyeit tömörítő stout-ok adnak. Mert szeretek a gasztrokalandok világában barangolni, új ízeket felfedezni, egy-egy igazi ritkaságot levadászni...


A kérdés inkább az, te értesz-e ebből bármit is, és mégis mi közöd van hozzá?

2017. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szarul vagyok, ráiszom és máris minden rendben van. De sosem bánom, mert barátokkal vagyok minden alkalommal és még mindig jobb úgy részegen, mint felhúzott orrú majmokkal józanon.
2017. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem rá...
2017. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem bánom meg, mert az embereknek annak a kis részébe tartozom, akik sosem lesznek másnaposak. Leihatom magam annyira, hogy már nem is tudok magamról, de egy kis alvás után úgy ébredek mintha mi sem történt volna.


De majd ha te is felnősz és esetleg lesznek olyan emberek, akik elviselnek téged, akkor majd meg tudod, hogy milyen jó dolog a haverokkal lenni egy-egy sör, esetleg pár pohárka tömény mellett.

2017. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem bánom meg, haneeem... ugye ilyenkor sok olyat csinálhatok, amit józanul nem, és ilyenkor fogom a fejem, húgy „útisten”, de persze aztán csak röhögök az egészen 😃 és alig várom a következő alkalmat. Általában jól érzem magam, jó a társaság... mindent megér! :)
2017. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!