Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne egy osztálytársad,...

Ha lenne egy osztálytársad, aki csendesebb, nem annyira szeret beszélni az osztályból senkivel, te piszkálnád?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem foglalkoznék vele. Én is szeretem, ha békén hagynak. Néha társalogtam, de inkább nem, engem nem piszkáltak.
2017. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem.. a mostani énem nem tenne ilyet és még ki is állnék melletted. Én voltam az aki inkább mást piszkált csak, hogy ne őt piszkálják.. tudom, hogy gyökér voltam, megbántam és felnőtt fejjel sokat gondolok arra, hogy igazából rendes, ártatal emberek életét keserítettem meg.. hatalmas bűntudatom van emiatt, ha vissza mehetnék a múltba biztos, hogy másképp csinálnék mindent.


Elfen Lied című animét ajánlom figyelmedbe.. igazából ez volt az ami felnyitotta a szemem, hogy mekkora egy f**zszopó kretén voltam a suliban..

2017. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki csendes, miért kell ezért piszkálni?

Én nem érezném ettől jobban magam.

2017. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem, hagynám, biztos jobb szeret egyedül lenni.
2017. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én magamból kiindulva nem piszkálnék ilyenért senkit. Az én piszkálásommal hamar leálltak hálisten', mert rohadt türelmes vagyok, de a 3., 4. alkalomig tűrtem, utána szép csendben felálltam és halál nyugodtan levertem nekik egyet, majd visszaültem, be a füles és hallgattam tovább a zenét. Aztán rájöttek, hogy ez így nem oké és békén hagytak.
2017. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Firedoom ***** válasza:
100%
Van ilyen osztalytarsam, jo baratom
2017. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem piszkálnám,mert én is ilyen voltam, és jól tudom,hogy milyen rossz,nehéz lehet neki. Inkább megpróbálnék barátkozni,beszélgetni vele. Nem szabad piszkálni az ilyen csendes,félénk,visszahúzódó embereket,mert nem tudhatod milyen lelki sebet okozol neki ezzel.Itt vagyok én..engem úgy tönkretettek lelkileg,hogy több év kellett ahhoz,hogy újra talpra álljak. Még a sulit is ott hagytam. És nem,nem a tanulás miatt,hanem az emberek miatt.
2017. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem piszkálnám, mert nem vagyok egy primitív paraszt, hogy ok nélkül valakit bántsak.
2017. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!