Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők közül miért kerül ki...

A nők közül miért kerül ki több olyan ember, aki kényes a klímára?

Figyelt kérdés

Egy légterű irodában 7-en vagyunk, ebből 3 nő.

Mindegyikük kényes a klímára, pedig huszonévesek,illetve az egyikük 33.


Kiszárad a hajam, kiszárad a szemem,nem bírom a szellőt,lejön a sminkem...blabla


Hozzá kell tennem, nem maximális fordulaton ,18 fokra állítva megy.Hanem, kellemes legyezéssel és 23 fokon.



Amikor kimegyünk kávézni, a többi férfi kollégával, lekapcsolják és eldugják a távirányítót.De, aztán, a kollégám már viszi magával mindenhova,nehogy a nők megtalálják és elállítsák.


Én, meg a hőséget nem bírom.Tetőtéren van az iroda, a 4. emelet felett.Eléggé bemelegedne,hogyha hagynánk.

Ezek meg inkább izzadnának.


Az előző munkahelyemen is voltak ilyen nő kollégák, de ők legalább nem nyávogtak ennyit.



Amikor ismerősöket,barátokat viszek autóval és megy benne a légkondi, ott is mindig lesz valaki, jellemzően nő, aki leakarja kapcsoltatni.

Én azt szoktam csinálni,hogyha nők is utaznak velem, hogy az autón letiltatom az ablakemelést úgy,hogy csak a sofőr tudja mozgatni az ablakokat.

Nekem ne húzogassa senki az ablakot, egyrészt modern autóban nem kell nyitogatni, mert van benne légkondi.Másrészt, utálom ha bejönnek a darazsak vagy egyéb állatok.



Érdekes módon, a férfiak közül alig vannak, akik a klíma miatt rikácsolnak.



2017. máj. 28. 12:02
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

"Nagy genyó vagy kisfiam, hogy nem tudsz alkalmazkodni a gyengébbik nemhez."


Nincs gyengébbik nem, egyenlőség van.

2017. máj. 28. 13:32
 12/27 anonim ***** válasza:
3%
Sajnos valami idióta unatkozó ku rva akinek bejáró nője meg nevelőnői lehettek unatkozott azt kitalálta hogy ő dolgozni akar azt igy lett a nagy emancipáció. Fuu de leleszek pontozva de sajnos ezvan nőként mondom. Ezért lettek ilyen elkényeztetett elba szott kistutyimutyi barmok mert jött a nagy egyenlőség azt ezt hozta magával hogy jövőre az apukák maradnak majd gyesen én meg mehetek dolgozni mert én feminista nő vagyok. Hát nagy fuck az "unatkozó nőnek az emancipációjával" mindent a nőnek kell csinálni előtte legalább a munka a férfiakra maradt.
2017. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
52%

Van gyengébbik nem!

A klíma kapcsán pont erről beszélünk,hogy ők érzékenyebbek még korunk vívmányira is.


Az meg azt jelenti, hogy a férfiak dolga LENNE az alkalmazkodás!


Ha az én rokonom/nőm köztetek lenne nem rejtenéd el a klímatávirányítót, elhiszed?


Gyere le az egekből kicsit a talajra és megszokod, hogy nyáron meleg van.

2017. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nyissátok ki az ablakokat, legyen huzat.
2017. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

13#


Nincs gyengébbik nem.

Mi meg a melegre vagyunk érzékenyek,legalábbis én.


Vannak férfiak meg nők és nem lovagok meg királynők.Ez a 21. század.


Nem hiszem el,akkor is ellenne dugva a klímakapcsoló.Lehet munkahelyet váltani és kimenni aszfaltozni 40 fokban a közutasoknál, aki szereti a meleget, menjen.


14.


Minek nyissuk ki az ablakot?A huzat nem hűt semmit, mellesleg pont a huzat, ami kiszárítja a szemet.A huzattól nem lesz hidegebb a levegő.

Egyedül csak a légkondi berendezés tudja hidegebbé tenni a benti hőmérsékletet.

Egy tetőtéri iroda rosszabb, mint egy panel.

2017. máj. 28. 14:26
 16/27 anonim ***** válasza:
80%

Jó érzés lehet ilyen okos emberként..


Ha nem aszfaltoznak akkor meg szétrázza a gyenge kis tökeidet az a pár kátyú.


De erre nem kerül sor mert te vagy a wow aki jól helyezkedett.


Tudod mit? Irány Finnország, jobb a klíma, jobb a fizu meg onnan csak egy köpés szibéria ha még ott is utolérne a global warming

2017. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
40%

Én megértelek kérdező, nekem is elegem van a sok kényeskedő picsuszból. Basszus milliókért van felszerelve karbantartva a klíma és mindez minek? Hogy ki legyen kapcsolva! Mert egyik másik kényes rá és nyavalyog. Bezzeg télen ezerrel megy a fűtés ha valaki szellőzni akar megy a pampogás. Akkor miért nem fizettetik ki velük a klímarendszer árát ha miattuk kihasználatlanul áll?


Kellene egy külön szoba azoknak akik nem akarnak 30 fokban tikkadni izzadni egész nap , meg azoknak akik imádnak izzadni és napi 8 órát szaunázni. Igazából ez főnöki döntés kérdése lenne, voltam már olyan helyen ahol szépen beállították 21 fokra a termosztátot egész évre,fűtés hűtés egy szerkezet vezérelte , és aki kínlódott és ment panaszkodni ,annak mondták hogy ha fázik vegyen fel kabátot.

2017. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%
Lehet az az oka is, hogy a nőknek az ösztrogén miatt általában alacsonyabb a vérnyomásuk és a vèr nem fűti őket annyira mint a fèrfiakat. Ezért fázósabbak a nők.
2017. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
42%

18 téves!


A nők pl arányaiban tovább bírnak télen jeges vízben úszni mert jobb a hőszabályzásuk.

Nem tisztázott miért de tény.

2017. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog ha a távirányítót magatoknál tartjátok 😃


Esetleg beállíthatnátok, hogy rátok essen a hűvös levegő (ha szimplán beállításokkal nem megy, akkor valami tákolt szélcsatorna segítségével), és semmiképp se közvetlenül érkezzen, hanem a plafon vonalában, a legmelegebb levegőt hűtse

2017. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!