Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők közül miért kerül ki...

A nők közül miért kerül ki több olyan ember, aki kényes a klímára?

Figyelt kérdés

Egy légterű irodában 7-en vagyunk, ebből 3 nő.

Mindegyikük kényes a klímára, pedig huszonévesek,illetve az egyikük 33.


Kiszárad a hajam, kiszárad a szemem,nem bírom a szellőt,lejön a sminkem...blabla


Hozzá kell tennem, nem maximális fordulaton ,18 fokra állítva megy.Hanem, kellemes legyezéssel és 23 fokon.



Amikor kimegyünk kávézni, a többi férfi kollégával, lekapcsolják és eldugják a távirányítót.De, aztán, a kollégám már viszi magával mindenhova,nehogy a nők megtalálják és elállítsák.


Én, meg a hőséget nem bírom.Tetőtéren van az iroda, a 4. emelet felett.Eléggé bemelegedne,hogyha hagynánk.

Ezek meg inkább izzadnának.


Az előző munkahelyemen is voltak ilyen nő kollégák, de ők legalább nem nyávogtak ennyit.



Amikor ismerősöket,barátokat viszek autóval és megy benne a légkondi, ott is mindig lesz valaki, jellemzően nő, aki leakarja kapcsoltatni.

Én azt szoktam csinálni,hogyha nők is utaznak velem, hogy az autón letiltatom az ablakemelést úgy,hogy csak a sofőr tudja mozgatni az ablakokat.

Nekem ne húzogassa senki az ablakot, egyrészt modern autóban nem kell nyitogatni, mert van benne légkondi.Másrészt, utálom ha bejönnek a darazsak vagy egyéb állatok.



Érdekes módon, a férfiak közül alig vannak, akik a klíma miatt rikácsolnak.



2017. máj. 28. 12:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
44%

"Egy légterű irodában 7-en vagyunk, ebből 3 nő. "


Említetted, hogy pár pasinak is van vele gondja. Ergo, mivel a férfiak is többe számban volt, legalább 2 férfinak volt/van vele gondja. Ami azt jelenti, hogy 7-ből minimum 5 embernek nem jön be a légkondi. Tehát te meg egy másik kollégád vagytok azok, azok hisztiznek. Mikre nem képes a matek, nem?


Ui.: Én olyan helyen dolgozom, ahol az egész emelet 1 légtér,vagy 40-en vagyunk együtt, csak a főnökök vannak külön. És mégis jól kijövünk egymással, mert senki nem ekkora idióta.

2017. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
16%
A nők mindenért nyavalyognak, kényeskednek ,finnyáskodnak, hisztériáznak miért a klíma lenne erre kivétel? Azt hiszik ez vonzó és nőies viselkedés, pedig csak unalmas és szánalmasan idegesítő.
2017. júl. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Beírod a keresőbe, hogy women cold air conditioning, és kiad egy csomó cikket, hogy a nőknek lassabb az anyagcseréjük és kevesebb hőt termelnek csak úgy az üldögélésben, mint a férfiak.
2017. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
De azért a 21-esre reagálsz? Most tényleg te meg egy másik pasi csináljátok a fesztivált? Az eldugjuk a távirányítót az azt jelenti, hogy ti ketten?
2017. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én azért utálom a légkondit, mert a legtöbben nem tudják használni, és ezért jeges levegőt fúj. Pl. a mienk itt 15 fokosat, megmértem.

Ha a légkondi folyamatosan meg, és fújja rám ezt a 15 fokos levegőt, akkor olyan, mintha 15 fokban ülnék. De mivel az erős légmozgás miatt még ennél is hidegebbnek érzem, olyan, mintha 10-13 fokban ülnék. Az ilyen szempontból nem lényeges, hogy elvileg a szobának egy tetszőleges jövőbeni időpillanatban eléri majd a termosztáton beállított 23 fokos hőmérsékletet, mert úgyse éri el: az ajtó folyton nyitva van, ha becsukom, a szobatársam kinyitja. A folyosón nincs légkondi, így amíg a derekam mögött süvítő egy kis légkondi le nem hűti 23 fokra az egész irodát, és a folyosót is addig nem állítja le magát és fújja a 15 fokot.

És akkor most jön a "húzz fel egy pulóvert" rész. Ezzel az a gond, hogy nem a hónaaljam fázik ilyenkor, hanem elsősorban a lábam, és a derekam. Úgyhogy kb. síoverállt vagy nagyon vastag harisnyát kéne húznom az irodában, hogy kibírjam a rám süvítő 15 fokos levegőt. De ha télen ebben a cuccban kimegyek a 10-15 fokba, ott is mozgok, és nem ücsörgök, különben fáznék.

Remélem követhető voltam.

2017. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%
Reagálj már a 21-esre: tulajdonképpen hányan csináljátok a fesztivált? 7-ből 3 nő, és minimum két pasi... ezek szerint te meg egy másik srác dugdossátok a távirányítót, és a többieket nevezitik hisztisnek?
2017. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát én már gondolkoztam is, komolyan, hogy csak a légkondi miatt hagyom az egész irodai karrierem a fenébe, és elmegyek pl. péknek.
2017. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!