Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoznátok fel a...

Hogyan dolgoznátok fel a msnyasszonyotok halálát?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakember segítségével. Azt hiszem, ez olyan, ami egyedül nem menne.
2017. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Persze rengeteg idő és új élmény valamelyes halványít az emléke, de sosem tudnám igazán feldolgozni.
2017. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem lesz ilyen problémám, mivel egy nő sem néz rám. :D :(
2017. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkepp fordulj szakemberhez,illetve támaszkodj a csaladodra,barataidra.Utolso válasszo,szerintem nem kellen ezt el viccelni,nem egy poenos téma.
2017. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyedül, a saját erőmből. Biztosan pokolian nehéz lenne, főleg hogy én csak akkor vennék el egy nőt, ha a nem hétköznapi igényeimnek is megfelel. Igazán kínozna a fájdalom, ha megtalálnám.. és elveszíteném.
2017. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát..szerintem nagyon nehezen. Engem mondjuk elhagyott 3 hónapja,de legalább él.. Szóval lehet,hogy kellene szakember segítsége.
2017. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Szakember nem tud ebben segíteni, mint ahogy másban sem. A problémáidat csak te magad tudod megoldani. Idővel enyhébb lesz a fájdalom, de úgy igazából sosem fog múlni.
2017. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a feleségem halt meg fiatalon.Teljesen nem lehet feldolgozni.
2017. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sehogy, én befordulnék tuti.


Te így jártál vagy csak kérdezed?

2017. jún. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Apámnak fiatalon halt meg az első felesége, ottmaradt három pici gyerekkel. Nem tudom a pontos körülményeit, de úgy hallottam, hogy kifordult önmagából, meg*t minden nőt a környéken, és valószínűleg alkoholizált. Persze a gyerekeit nevelte, és azon volt, hogy anyát találjon melléjük, ő lett az én anyám.
2017. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!