Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valami miatt soha többé...

Ha valami miatt soha többé nem lehetne párkapcsolatotok, vagy bármely más kapcsolatotok az ellenkező nemmel, akkor mennyire dolgoznátok föl nehezen?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát biztos le lennék sújtva jó ideig. De a világban annyi érdekes dolog van, amivel lehet foglalkozni. Valahogy a javamra tudnám fordítani azt is, ahogy eddig mindent. Egy lehetőség elvesztése száz másik lehetőséget hoz magával.
2014. szept. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon magányos lennék eleinte mert az összes haverom srác. Csak internetes barátaim vannak. Közülük egyetlen egy lány... A fiúkkal jobban kijövök. A lányok akikkel barátkozni akartam nem akartak ismerkedni. Csak a hobbinkról beszélgettünk néha de arról is csak felületesen..

A testvéreim is mind fiúk.. Sz_r lenne egyedüli gyereknek lenni. Mindenért én lennék a hibás, még magasabb elvárások lennének velem szemben, nem lenne kivel hülyéskednem, kibeszélnem a szüleimet.


Szomorkodnék, reménytelennek érezném az életem, de aztán megszoknám.próbálnék minnél kevesebbszer erre gondolni. Próbálnék lányokkal ismerkedni.

Később a napjaim részévé válna, észre se venném, csak amikor látnám hogy mások milyen jól elvannak az ellenkező nemmel.


Mint most a nem internetes barátokkal. Megszoktam hogy nincsenek. Szürkébbek nélkülük a napjaim, néha szomorkodom hogy nekem miért nincsenek de nem dől össze a világ...

2014. szept. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy most is ez van nálam, legalább nem kell a másikkal vesződni, nem kell amiatt görcsölnöm, hogy mikor-hogyan ba× át...
2014. szept. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem érintene mélyen a dolog, sőt, kicsit örülnék is neki. A legtöbb férfi akit ismertem nem volt jó ember, nem hiányoznának. A lányokat/nőket amúgy is jobban kedvelem, mind barátság, mind párkapcsolat szempontjából, szóval nekem nyert ügyem lenne. :D
2014. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem mehetnék el pl. munkatársakkal ebédelni, vagy apukámat sem láthatnám többé és a fiúbarátaimat? hát durva lenne, durvább, minthogy nem lehetne többé párkapcsolatom...
2014. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!