Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti dolgoznátok egy munkahelyen...

Ti dolgoznátok egy munkahelyen valamelyik szülőtökkel?

Figyelt kérdés
A szülő nem vezető beosztásban van, hanem sima munkás.
2017. ápr. 25. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Évekig dolgoztam egy olyan cégnél, ahol anyám csoportvezető volt, a bátyám pedig munkás. Mindketten másik épületben dolgoztak, szóval kollegális szinten nem volt közöm hozzájuk.
2017. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dolgoztam anyuval pár éve, hazajöttem Németből kis időre, és a tartalékot nem akartam teljesen felélni az autót meg használtam, így egy teljesen alap munkát(operátor egy kis ázsiai cégnél) végeztem míg itthon voltam.

Én féltem kicsit egy családias légkörbe bekerülni, de muter már sokat beszélt rólam az ottaniaknak, és már kíváncsiak voltak rám, ha valami nem ment jöttek segítettek stb.

2017. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán.

Nálunk van másnak ilyen anya lánya együtt dolgozás, és nem okoz gondot senkinek.

Olyat is láttam, hogy valaki a saját édesanyjának volt a műszakvezetője. Azzal se volt probléma.

2017. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, egyszer felmerült egy ilyen lehetőség, de el nem tudnám képzelni, hogy apámmal reggelente kéz a kézben buszozunk be. Még akkor sem dolgoznék rokonnal egy helyen, ha amúgy jó viszonyban lennénk. Nincs köztük olyan, akit el tudnék viselni minden nap reggeltől estig.
2017. ápr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!