Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érdemes megnézni egy 16...

Mit érdemes megnézni egy 16 éves lánynak pesten egyedül?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
egyedul ne menj, veszelyes varos az szamodra, ha beledkotnek radszalnak vagy el akarnak rabolni mit teszel?????
2017. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos az egyessel kell egyetértenem. Idegen terep gondolom, társaság nélkül... Bármi megeshet, szerintem vigyél magaddal azért valakit
2017. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 dickharta ***** válasza:
64%

ne hallgass a 'paragépekre'! nem fog senki elrabolni!

ha baj van nyugodtam lehet segítséget kérni az utca emberétől.

viszont mivel budapest egy nagy város,oldalakat írhatnánk mit nézz meg,még akkor is,ha tudnánk az érdeklődési köröd..

2017. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Westend, Váci utca, esetleg a Hősök tere (mind elérhető metróval illetve kisföldalattival).
2017. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
segitseget kerni az utca emberétol, ezen jot kacagtam, az emberek nem fognak rajta segiteni ha bajba kerul, akar ott helyben meg is eroszakolhassak az emberek oda se fognak nezni csak mennek majd tovabb, ez itt a valo elet nem egy film, itt nem fog jonni a jokepu kigyurt pasi aki majd megment, az emberek feltik a sajat boruket mindenel jobban.
2017. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 dickharta ***** válasza:
59%

5 ös.. vagyis te félted a bőrödet gyáva kutya!

én nem félteném,és még sokan mások se!

2017. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
neked is csak a szad nagy fotelharcos, valosagban te se mennel oda kozbeavatkozni, vagy ha oda is mennel hoskodni amit ketlek akkor is jol elpi...., meg ilyen hulyeseget irni ennek a lanynak, sztem jobb felni mint megijedni.
2017. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem hinném, hogy itt nálunk mindennapos dolog lenne az emberrablás, sőt, a pályaudvarokon sincsenek kifejezetten sötét alakok csak azért, hogy Téged elraboljanak. Nyilván nem arra gondoltál, hogy éjszakára jössz fel és kocsmázni fogsz, meg leiszod magad a sárga földig az első pasival aki szembe jön az utcán. pHa leszólít egy számodra ilyesztő alak, akkor ne állj vele szóba, hanem egyszerűen menj tovább mintha semmi sem történt volna, tulajdonképpen talán ennyi amire igazán figyelni érdemes. Budapest azért nem Chicago, légyszíves ne keltsetek róla rémképeket, mert ezek egyáltalán nem igazak. Egyébként úgy tudom legutóbb pont falun csaltak el egy holland turistát és téglával agyonütötték...


Hogy mit nézz meg? Attól függ mennyi pénzt szánnál a kirándulásodra. Ha nem sokat és vonattal utazol, akkor talán érdemes a belvárosban körülnézned. A korodbeliek ilyenkor nagyjából a plázákban vagy a Margitszigeten lógnak. Ha nem oda érkeznél, akkor metróval elmehetsz a Nyugat pályaudvarig, ott megtalálod a Westend nevezertű bevásárlóközpontot, ha pedig azt meguntad villamossal kimenetsz a Margitszigetre sétálni, onnan csak két megállót kell utazni. Ha van fényképezőgéped, akkor fényképezhetsz is emléknek az utazásodról. Ha egyedül mész szerintem kezdetnek egyelőre elég ennyi, plusz megebédelhetsz valamelyik gyorsétteremben, azt se hagyd ki ha megteheted.


Tényleg jobb azonban ha inkább elhívod egy barátnődet is, vagy egy korodbeli fiút akit ismersz és szimpatikusnak tartod. Esetleg akkor ajánlom az állatkertet, ha szereted az állatokat, vagy elmehettek moziba, kinézhettek az Erzsébet térre, hátha van ott valami érdekes program, hétvégenként mintha néha lenne ott valami. Van most ott egy óriáskerék is, arra is vehettek jegyet.


Félni meg nem kell, nem fognak elrabolni, ha csak ki nem akasztasz egy táblát a nyakadba, hogy "eladó vagyok".


Ennyi idősen a Szigetet még nem ajánlom, azt majd inkább csak pár év múlva...


Csak arra vigyázz, hogy el ne tévedj, legyen a telefonodon térkép alkalmazás és vésd a fejedbe az útvonalat, amerre menni akarsz, hogy visszatalálj a kiindulópontra.

2017. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Ne ijesztgessetek mar szerencsetlen lanyt. En videki vagyok, de a fovarosban elek es a szulovarosom ezerszer veszelyesebb, mint pest... megis felnottem ott is valahogy, nem hogy egy kirandulast tul eljek.
2017. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
En elmegyek veled ha nagyon gaz a helyzet, de max hetvegen. 16/F
2017. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!