Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érdemes megnézni egy 16...

Mit érdemes megnézni egy 16 éves lánynak pesten egyedül?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%
amugy meg mindegy ha normalisak a szulok es van egy kis eszuk ugyse engedik el egyedul, ugyhogy kar itt veszekedni na pá
2017. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Már miért ne engedhetnék el? 16 éves az ifjú hölgy, szóval már nem kisgyerek. Én ennyi idősen már simán elmentem egyedül ide-oda, ki a Dunapartra meg a Planetáriumot megnézni, azon kívül voltam az Ősziszi Nemzetközi Kiállításon és Vásáron, ami akkoriban még létezett. Sőt, úgy emlékszem a Planetáriumot megnézni még korábban voltam, talán 12-13 éves körül lehettem. Egyedül mentem villamossal otthonról. Ám itt nálunk sokszor ilyen kis gyerekek is egyedül járnak, pl. reggel az iskolába. Villamossal utaznak meg trolibusszal s van amelyik kezében,dobozban viszi az uzsonnáját..
2017. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi az ami érdekel? Mondanám, hogy ott a Vasúttörténeti Park, számomra érdekes dolog, de abban fogadnék, hogy téged nem érdekel. Két 16 éves lány érdeklődési köre között is van különbség szerintem.
2017. jún. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jaj, istenem, ennyi embert, akinek teletömte az agyát a média (28 éve Pesten élek, nem túl erős nő vagyok, és sosem akart senki sem elrabolni, és egy kezemen meg tudom számolni, hányszor kötöttek belém)... falun is simán történhet ilyesmi olyan arányban, mint Budapesten.


Amit ajánlanék:

- csak nappal legyél ott

- nagyon gyanús helyekre ne menj, vagy ha mondjuk muszáj vagy a tömegközlekedés miatt, légy résen, menj mindig oda, ahol sok ember van, úgy nehezebb kipécézni (pl. nyócker)


Egyébként... a kérdésre válaszolva:

Attól függ, mi érdekel téged. Ha pl. érdekelnek a múzeumok, akkor pl. Iparművészeti Múzeum, Nemzeti Múzeum, Magyar Nemzeti Galéria. Ha egyéb nevezetességek, látnivalók, akkor meg lehet nézni az Operát, Parlamentet, Várat, Halászbástyát, Hősök terén a Millenniumi Emlékművet, Bazilikát (mondjuk ha be is akarsz menni, érdemes utánanézni, mikor és hogy lehet). Várba pl. siklón menni is tök érdekes. Ha viszont inkább vmi "bulisabb" dolog érdekel vagy vmi aktívabb, akkor Csodák Palotája, Állatkert (és Holnemvolt Park), Láthatatlan Kiállítás (bár azt nem tudom, most épp van-e).

2017. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elmmenék veled21/ F Budaivár pl Libegő Kossuth tér
2017. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!