Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem? Mit...

Miért történik ez velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kicsit depis vagyok és elhatároztam hogy pozitívabb leszek. Próbálom megcsinálni, de nem megy, mert újra és újra összetörök. Még olyanokon is, hogy töriből rossz jegyet kaptam év végén, a barátnőm meg jót. Az anyukám azt mondta, hogy nem lesz mérges, de kiakadt. Összevesztünk. Én már ezek miatt is bántom magam. Mit csináljak?

2017. jún. 15. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják az élet apró örömeire koncentrálj,ne az apró bánataira.Én nem azt mondom,hogy ne vedd észre a rosszat,de mindig gondolt át a dolgokat,hogy lesz jobb vagy épp mi a jó oldala.Keress olyan dolgokat amiket szeretsz, az majd javít a hangulatodon.Talán az is jó lenne ha több időt töltenél olyan emberekkel akiket kedvelsz,lehetőleg életvidám egyénekkel.
2017. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!