Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért éljek, ha soha nem...

Miért éljek, ha soha nem lehetek boldog?

Figyelt kérdés

Nincs miért élnem és ez az érzés nem szűnik meg. Nem segít semmi! Depresszióban vagyok sok éve.

Az fáj legjobban ahol az életben tartok. :(



2017. jún. 20. 21:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm a segitséget mindenkinek! Ez a pár szó is sokat jelent nekem.


Depressziós vagyok sok-sok éve!

A mosolygás nem igen megy,mikor belül elviselhetetlen fájdalom van.

Igen,majdnem mindenre van megoldás,de csak majdnem.

+ minden nap szomoru vagyok és igy nehéz a megoldásra koncentrálni.

Van,volt,célom,céljaim,de nem látok jövöt magamnak.Szóval ez a kudarc.


Persze,hogy a lányok!De,ha sosem volt,akkor mondjak véleményt?..

Nyilván nagyon jó lenne,de levegönek néznek.És nem is érdemlem meg,mert kevésnek érzem magam!

Ugy érzem,hogy ha egyedül nem tudok boldog lenne,(nem tanulom meg szeretni magam)akkor párkapcsolatban sem tudnék. :(


Egy élni érdemes életet szeretnék!

2017. jún. 21. 22:42
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

Adjon motivációt neked ez az életvidám lány, aki elvesztette a lábát, de az életkedvét nem, renegetg embernek segített már, ha rossz napom van és feladnék valamit, akkor mindig erőt ad, ha rágondolok:


[link]

2017. jún. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12 Elképesztöen gyönyörü nö!

Gondolom ez azért sokat dob az önbizalmán.


Ehhez képest az én életem egy nagy semmi,maga a pokol!

Nekem nem hiányzik egy testrészem sem ez igaz,de már az életem sem hiányozna ugyérzem...


Egy ilyen mesébe illö élettel,hogy tud motiválni?

Mert ezt a nöt akkor is szeretnék,ha csak a feje lenne. :D

De mi lenne,ha csunya volna?

2017. jún. 22. 11:46
 14/19 anonim ***** válasza:
55%

Itt egy másik példa, ez sokkal szomrúbb történet, de hatalmas erőt ad az embereknek:


[link]

2017. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Oké kaptál 1 zöldet. :)
2017. jún. 22. 19:54
 16/19 anonim ***** válasza:
47%

Most akkor azért vagy depressziós mert nincs barátnőd? Eléggé homályosan fogalmazol és tényleg csak a sírás meg a sajnálkozás megy ami nem túl célravezető.


Nem vagyok orvos de a depresszió az úgy tudom h egy betegség amit kezelni kell, szóval ha ez áll fenn akkor menj orvoshoz.

Ha csak szomorú vagy akkor definiáld a konkrét problémát és gondolkodj a megoldáson. Csak te tudsz segíteni magadon és sok meló kell ha el akarsz érni valamit, de sztem te nem akarsz csinálni semmit csak elvárnád h minden jó legyen, nemde?

2017. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

NOAH


Nem a barátnö miatt!De ahogy látom ezt te ugysem fogod megéteni.


Orvos?! hmm hát lehet az kellene,de nem tudnám felvállalni...


Sokat gondolkodtam a megoldáson,de a tetteimnek nem lettek pozitiv eredményei és hát az örökös vereség eléggé demotiváló.

De igenis csinálok és eddig is tettem valamit.Csak a probléma az,hogy ez mind eredmény nélkül.

2017. aug. 7. 22:40
 18/19 robetko ***** válasza:
46 éve boldogtalan vagyok,de már leszarom. Beleszerettem valakibe aki nem viszonozza,de azt is leszarom.
2022. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 robetko ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy,meg mi a bajod? Sürgősen tegyél ellene ha nem akarsz egyedül maradni mint én.
2022. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!