Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire mindenkit...

Tényleg ennyire mindenkit csak a külső érdekel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy döntöttem leadom végre azt a pár felesleges kilót, ami rajtam van és elkezdek edzeni. Ma voltam először a barátnőmmel. A barátnőm egyébként közel 20 kilót adott le kb másfél évvel ezelőtt. Mondta nekem, hogy igazából semmi baj nincs az alakommal, tök átlagos, nem duci, de annyira nem is vagyok vékony. Én ezzel tisztában is vagyok. :D Azt is mondta, hogy most eljárok edzeni, kicsípem magam, szóval rendesen foglalkozok a külsőmmel és egészen másképp viszonyulnak majd hozzám az emberek. Vele legalábbis ez történt. Főleg a pasizás terén, sokkal könnyebb most pasiznia, mint amikor nem edzett, nem figyelt oda, hogy mit evett, szóval amikor nem volt vékony. Egyébként ettől függetlenül ő ugyanaz a lany maradt, aki volt.

Tényleg ennyire a külső a fontos, a belsővel ellentétben? Ennyire meg tudja határozni egy ember életet, ha megváltoztatja a külsejét? Ez annyira kiábrándító? Persze ettől függetlenül most én is ezt fogom tenni, de azért, hogy én boldog legyek és magamnak tetszek.

Köszönöm szépen a válaszokat!


2017. jún. 26. 21:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Minden nő úgy akar kinézni, mint a divat- celeblapokon. Undorító. Én többek között ezért ábrándultam ki a nőkből egy jó időre.


Férfiként számomra ez csak egy "héj", ha belül nem megfelelő, akkor annyi. Ez meg általában a másod-harmadik randin kiderül.

2017. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!