Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti feljelentenétek? Vagy mit...

Ti feljelentenétek? Vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés

Anyukám nagy vagy egy lány rajtam kívül akivel soha nem is voltunk jóba.. 18 évig szívtam miatta ( engem vertek otthon ő miatta) 1,5 éve gyerekem van akit eltiltottam Tőle nem vèletlenül! Terhesség alatt én voltam nála a cigány ku*va, mert 19 évesen terhes lettem.. De ezek mégcsak az apróbb sértések voltak, volt, hogy nekem is jött! A gyerek születése óta elvan tiltva tőle, nem nyúlhat hozzá, nem szólhat hozzá stb..

Többször le zabigyerekezte, ha elment mellette 1-2 föl lökte.. Sajnos még itthon lakunk velük egy háztartásban! Évek óta nem beszélünk, a házban is csak kikerüljük egymást. Legutóbb ma jött nekem elég csúnyán! Tavaly óta fényképet készítek az általa okkzott sérülésekről! Igazából napestig sorolhatnám még. Szívem szerint feljelenteném, itthon is inkább az ő pártját fogják! Sajnos sehova nem tudok menni! Anyaotthonba gondolom ennyivel nem vesznek be.. Mikor itthon mondom, hogy elmegyünk azt nem lehet mert én a gyereket nem vihet ő szerintük! Igazából feljelentéshez ezek lennének az indokaim, bár ott lehet kirögnének..A másik, hogy anyám lányák a pasija roma.. Segítsetek kérlek! Vagy esetleg védőnőhöz forduljak Ő hátha tud segíteni?


2017. jún. 29. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő.
2017. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Védőnő, családsegítő szolgálatok!!! Keresd fel őket, mond el mi a probléma. Biztos tudnak segíteni.

Kitartás!!!

2017. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő, családsegítő, Humán Szolgáltató Központ
2017. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Holnap megpróbálom öket!

Igazából már nagyon kivagyok.. Gondolkoztam rajta, hogy össze cuccolok és lelépünk, csak hirtelen hova?? Az is eszembe jutott már, öngyilkos legyen.. De nem hagyhatom egyedül a gyereket.. Igazából már a sírás kerülget annyira kilátástalan minden!

2017. jún. 29. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:
A családsegítő is kemény tud lenni velük szemben, rokon dolgozik ilyenben.
2017. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
73%

Elhiszem, hogy nehéz és a sírás kerülget. Ha sírsz, az sem baj, valamikor ki kell engedni a fájdalmakat.

Gondolj a gyermekedre, hidd el, neki te jelented a világot, imád téged, te vagy neki a biztonság. Miatta és magad miatt is ki kell bírnod, segítened kell magatokon. Légy elszánt és erős! Tudom, könnyű mondani, de bízom benne, hogy sikerülni fog. (második válaszoló)

Értékes vagy te is és a gyermeked is!

2017. jún. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beköltöztünk 3 hónapra a helyi családok átmeneti otthonába, mert felújítottuk a házat, és a gyerekekkel nem akartunk tető nélkül, vagy sátorban aludni, az albérletet meg túl drágának találtam ezért. Szóval bármilyen indokkal bevesznek, még ilyennel is. Én megpróbálnám az anyaotthont.
2017. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!