Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet, valaki ennyire...

Hogy lehet, valaki ennyire idegesítő?

Figyelt kérdés

Apám külföldön dolgozik, havonta egyszer jön haza 3-4 napra...

Anyámtól végig azt hallgattam ,hogy neki milyen rossz most, magányos, de rossz, hogy nincs itt apa, hiányzik...stb..

Most megjött pár napra , persze apa szeretne a barátaival is lenni pár órát, és anyám most veszekszik vele... Nem hiszem el, hogy lehet ekkora bolond?

Apám azért jött haza ,hogy pihenjen, ez a bolond meg idegesíti...


2017. júl. 7. 11:35
 1/10 A kérdező kommentje:
ráadásul nem ment el apa az országos bajnokságra, hogy anyával legyen.. .erre meg... anyám kicsapta a hisztit.. bocsánat ,hogy ide írok , csak ez nekem most igen rosszul esik, nekem se jó ezt hallgatni..
2017. júl. 7. 11:38
 2/10 anonim ***** válasza:
van olyan akinek semmi se jó. úgy látom az anyukád is ilyen.
2017. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy inkább van a barátaival, ha otthon meg veszekednek vele.

Nem egy ilyen apukáról tudok, aki inkább bárhol van, csak otthon ne kelljen lenni.

Nem véletlen a házisárkány kifejezés.

2017. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg meg lehet érteni mindkettőt.Apukád lazulna,anyukád meg érthetően azt akarja,hogy vmi időt együtt töltsenek.Erre az a legjobb megoldás,amit javasolhatnál apukádnak ha hallgat rád,hogy mikor megjön,az első két napot csak anyukáddal töltse,kedveskedjen neki,menjenek valahova,vacsora bármi,anyukád megnyugszik,az utolsó 2 napban meg mehet dimbulni,így mindenki elégedett.Az gondolom neked se tetszene ha megjön a párod,aztán rögtön a haverok az elsők.
2017. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

de mielőtt kiment volna apám, már akkor is rossz volt a kapcsolatuk... amikor meg elment, anyám hirtelen többet beszélgetett apámmal (facen) mint azelőtt.

és megjegyzem apám azért ment külföldre, hogy kicsit nyugalom legyen... másrészt meg azért, mert anyám mindig csesztette, hogy milyen keveset keres..

2017. júl. 7. 12:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy az "apa"...ki beszélne ilyen lekezelően az anyjáról? Vagy egy újabb kamu kérdés, direkt kihegyezve a lusta hisztis nő vs. dolgozó fáradt férfi sztereotípiára.
2017. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso feltételezem,bejed ezekszerint az anyukád nem ilyen. Lehet h ez most csúnyán fog hangzani de ha én lennék a férje már rég váltam volna . Valószinu h te is a falramásznál már attol h ezt kell hallgatni..
2017. júl. 7. 15:11
 8/10 A kérdező kommentje:
Am bocs telorol irok
2017. júl. 7. 15:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a felállás több évig, anya itthon dolgozott, apa havonta 3-4 napra jött haza. Amikor hazaköltözött sem foglalkozott velünk, szóval nem osztott szorzott a dolog, valószínűleg nálatok is így van, apátok szarik rátok. Btw nekem is kicsit furcsa kérdés megfogalmazása, nem olyan, mintha egy fiatal írta volna, akiknél tényleg ez van.
2017. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nalunk pont h anya szarik rank apa pont azert ment el h mi jobban megeljünk.
2017. júl. 7. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!