Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem idegesítő ez a...

Csak szerintem idegesítő ez a YouTuber majmolás?

Figyelt kérdés
Mindenféle rosszindulat nélkül nem tartom fairnek, hogy néhány gyerek leül a kamera elé és van pár videója az interneten és az egekig magasztalják.. tulajdonképpen akkor bárki lehetne híres, akinek van anyagi kerete felszerelést venni meg bemutatni miket vásárolgatott vagy hová utazott.. egyébként meg a valóban tehetséges emberek (ének, tánc, zene stb) miért nem kapnak elég figyelmet?
2017. ápr. 20. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
bizony ez fasság
2017. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy kb reklámozásra használják őket, ami felháborító
2017. ápr. 20. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:

honnan tudod, hogy nem kapnak elég figyelmet?

minek az egyáltalán?

2017. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
És a TV nem zavar? Ott még csak pénzed se kell legyen, elég ha ribänc vagy. Másrészt pedig a tényleg tehetséges emberek kapnak elég figyelmet. Az más kérdés, hogy te nem ismered őket.
2017. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Én az Instagram "celebekről" vagyok hasonló véleménnyel. Többnyire gazdag családba születtek, és szépek. (Ami nem nagy kunszt, hiszen ritka az a szépséghiba, amin nem lehet plasztikai műtéttel javítani + fiatalon kb. mindenki szép, akinek nincs durva szépséghibája).


Ennyiről számolnak be az adatlapjukon -nem többről-. Mutogatják a sok túlárazott @#&%t, amit összevásároltak. Mégis sokan követik, szeretik, és utánozni próbálják őket. Ráadásul őket is főleg reklámozásra használják...


Rosszabb is az Instagram, mint a Youtube.

Utóbbin legalább közvetlenül arra tudsz rákeresni, ami érdekel, és nagyon változatos a tartalom.

Akár az éti csiga párzása érdekel, akár egy régi videojáték végigjátszása, akár a kedvenc japán pop együttesed legújabb száma, gond nélkül, pillanatok alatt megtalálhatod azt.

Az "Instán" meg szinte csak azok vannak, akikről előbb is meséltem, meg a rajongóik. Unalmas, és elkeserítő egyszerre.


Mindenesetre örülök, hogy te is így látod a közösségi médiát. Nem sokkal jobb dolog ez, mint a tévé. Egyetlen előnye vele szemben, hogy (többé-kevésbé, ez oldaltól függ) szűrheted a téged érdeklő tartalmakat.

2017. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
instagramon is azt követed, aki érdekel...nem értem, miért nem tudod ignorálni, ha ennyire zavarnak...vagy ha az egész insta szerinted ilyen, akkor ne kövess senkit...ennyire egyszerű.
2017. ápr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Youtubeon és az instagrammon celebek vannak. A celebek legfőbb ismertetőjele és fő tehetsége hogy mindig szem előtt vannak. A céljuk a minél szélesebb körű ismertség megszerzése különösebb tehetség vagy képesség nélkül.


A valóban tehetséges emberek a szöges ellentétei a Youtubereknek és az Instagrammereknek(tm) :) is.

Az igazán tehetséges embereket boldoggá teszi az amit csinálhatnak még akkor is ha sokszor csak szakmai vagy műértő körökben ismerik őket és nem törekednek a felesleges rivaldafényre.

2017. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!