Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szakítsam meg az...

Hogyan szakítsam meg az emberi kapcsolataimat?

Figyelt kérdés

Vannak testvéreim, szüleim, barátaim stb. Mit tegyek, hogy olyannyira eltávolodjak tőlük, hogy ha mondjuk el akarok utazni külföldre akkor ne hiányozzak egyiknek se?

17/l



2017. júl. 8. 22:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Már akkor tudtam, hogy valójában mi a cél, mikor "hosszabb elutazást" olvastam.


Ha szeretnek, nem fogod tudni úgy megutáltatni magad velük, hogy ne hiányozz nekik. Te menekülsz valami elől, de nekik itt hagynád ezt a terhet.

2017. júl. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt már végiggondoltam, és arra jutottam, hogy nincs olyan tett vagy módszer, amivel ezt ki tudod védeni. K*rvára tönkreteszed a családod életét azzal, ha kinyírod magad. méghozzá örökre. Így 1 ember szenved, ha megölöd magad, több fog szenvedni... Az öngyilkosság önzés.


Én úgy vagyok vele, hogy élek, ha már megszülettem, akár tetszik, akár nem, ez van. Max. reménykedek benne, hogy minél hamarabb elütnek vagy megöl valaki (mondjuk 13 éve vágyom erre, nem történik semmi).


Szóval szerintem önzés. Ők felneveltek, megtettek csomó mindent, hogy nekem/neked jó legyen, itt NINCS RINYÁLÁS, HOGY JAJJ, ÉN EZT NEM AKAROOM... Megszülettél, ezt dobta a gép, élni kell, kész.


VAGY felvállalhatod, hogy tönkreteszed önzőségből a szeretteid életét. Ez is egy lehetőség. Választhat bárki.


26N

2017. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek veled utolsó. Sok dologra én is rájöttem, de reméltem talán van valami kibúvó, valami ami kisebb kárt okoz így. Akkor ezek szerint semmi.

Nem tudom, hogy szeretnek-e de mindenesetre megszoktak és egy ilyen változás tudom, hogy felborítaná az életüket. Régen próbáltam életben maradni és akkor kárt is okoztam magamban, de mostmár nem teszek ilyesmit. Akkor is szembesültem vele, hogy maga a bántalmazás is önző mert, ha megtudják nekik fáj, de nem tudtam mit tenni akkor.

2017. júl. 9. 00:55
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Szerintem még a legjobb megoldás egy jó búcsúlevél, amiben elmagyarázod, miért tetted azt, amit. Fájni nem fog nekik kevésbé, de legalább tudni fogják, mi volt a helyzet.


Egyébként nem tudom, mikkel próbálkoztál eddig, de én a helyedben azért még futnék pár kört. Például lehet, hogy nem érzed magad depressziósnak, de attól még lehetsz az. Az pedig egy kezelhető betegség.

2017. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan nem értem ezeket a mai 14-20 közötti lányokat, vagyis egy jó részüket. :D Egyik azért bőg mert olyan magányos, a másiknak világfájdalma van, a harmadik azon aggódik, hogy a barátnője számára csak a második legjobb barátnő a rangsorban, a negyedik meg meg akarja utáltatni magát, az ötödiknek ez sikerül és utána azért sír, miért utálja őt mindenki.... Furcsa egy világ ez na. :D
2017. júl. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
#15 te nem bőgtél minden hülyeségtől és nem vihogtál rá pár percre 12-15 éved közt? (hogy 20 évig tartana, az túlzás, 16 körül lecsillapodik az ember)
2017. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
41%
20-25 éve kicsit más világ volt. Ennyi idősen legtöbben örültünk ha suli után mehettünk ki az utcára többiekhez, nem ilyesmiken aggódtunk.
2017. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!