Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A munkás emberek között miért...

A munkás emberek között miért olyan sok az idegbeteg?

Figyelt kérdés
Természetesen nem mindenki,de nagyon sokan. Főként a nehéz fizikai munkásoknál látom jellemzőnek. Legtöbbjük állandóan ingerült,feszült,ideges és szinte soha nem látni őket nyugodtnak. Én elfogadom,hogy biztos nehéz a munka meg olyan a főnök amilyen,de szerintem ettől még nem kellene egyfolytában idegbetegnek lenni a civil életben is. Meg az nagyon zavaró számomra hogy van amelyik nem tud rendesen összeadni-kivonni,egyedül csak ahhoz ért hogy a szöget hogy kell beleütni a falba aztán megállt a tudomány. Ez azért zavar mert ha vitahelyzet áll elő és egy ilyen embernek érvelni próbálsz egyszerűen nem érti,vagy neki áll erőt fitogtatni. Tisztelet minden kivételnek!
2017. júl. 17. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A munka öl, butít és nyomorba dönt.
2017. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miert olyan emberrel akarsz vitazni, aki nincs a Te "szinteden"?

Ez rolad is baromi sokat elarul.

2017. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Én például oly' mértékben beteg vagyok pszichésen, hogy erőteljesen megakadályoz a mindennapi teendőimben. A legkiválóbb szakemberek is hasonlóan vélekednek erről, nem tudnak mit tenni. Nem az értelmemmel (vagy a hozzáállásommal), hanem az idegeimmel/pszichémmel/lelkemmel/"kémiámmal" vannak súlyos problémák, és emiatt sokan alaposan félreismernek, a rosszat feltételezik rólam.
2017. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
3. Hát akkor tegyél ellene.
2017. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

"Én elfogadom,hogy biztos nehéz a munka meg olyan a főnök amilyen,de szerintem ettől még nem kellene egyfolytában idegbetegnek lenni a civil életben is."

Csinálj pár ilyen melót 1-2 évig, akkora fizetésért és térjünk vissza a témára.


"Ez azért zavar mert ha vitahelyzet áll elő és egy ilyen embernek érvelni próbálsz egyszerűen nem érti,vagy neki áll erőt fitogtatni."

Egyetemista ismerőseim többségének pont ugyanilyen a vitakultúrája, csak képesek bemagolni egy csomó dolgot.

2017. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

12:09


Nem lehet mit tenni (ténylegesen). Ez van. Annak idején a gyógyszerezés sem használt. Mivel nem nátha, ami gyógyítható, sőt, nem is egy "könnyedebb" zavar, hanem egy összetett, külön-külön tekintve is súlyos betegségekből álló betegségegyüttes, SEMMI nem segíthet.

Hiába próbálom szinten tartani, egyre csak mélyebbre zuhanok.

2017. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
6. Ha te már eldöntötted, hogy menthetetlen vagy akkor valóban az vagy.
2017. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

12:19


Nem én döntöttem el, hanem így alakult, ezt hozta az élet. Minden törekvés letörik, hiábavaló. (És a legragyogóbb elmék is így gondolják.)

2017. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
8. Rendben, akkor nyugtasd magad ezzel.
2017. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

12:24


Már régen nem élnél, ha a helyemben lennél. Nem bírnád három napnál tovább, garantálom.

2017. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!