Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A munkás emberek között miért...

A munkás emberek között miért olyan sok az idegbeteg?

Figyelt kérdés
Természetesen nem mindenki,de nagyon sokan. Főként a nehéz fizikai munkásoknál látom jellemzőnek. Legtöbbjük állandóan ingerült,feszült,ideges és szinte soha nem látni őket nyugodtnak. Én elfogadom,hogy biztos nehéz a munka meg olyan a főnök amilyen,de szerintem ettől még nem kellene egyfolytában idegbetegnek lenni a civil életben is. Meg az nagyon zavaró számomra hogy van amelyik nem tud rendesen összeadni-kivonni,egyedül csak ahhoz ért hogy a szöget hogy kell beleütni a falba aztán megállt a tudomány. Ez azért zavar mert ha vitahelyzet áll elő és egy ilyen embernek érvelni próbálsz egyszerűen nem érti,vagy neki áll erőt fitogtatni. Tisztelet minden kivételnek!
2017. júl. 17. 11:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

sok melósnak ez a végállomás, ezek ilyen szerencsétlen emberek.


Én is sok ilyennel találkoztam munkahelyen, állandóan kötekedtek, semmi sem volt jó amit mondtam.


Ja és vicc az volt aztán mindet kirúgták valamikor, mármint a nagyfőnök mert rájött ezek sérült emberek, és a végén már a "falba sem tudták a szöget beleütni".

2017. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kislánykoromban apukám sokszor vitt el építkezésekre, gondold el kérdező, főni-sülni egész nap a vasbeton, beton között kemény fizikai munkát végezve, kevés fizetésért...
2017. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#67-os: Ha én eldöntöm, hogy tudok a kezeimmel csapkodva repülni, akkor szerinted tudok? Nem.

Nekem pl. májbetegségem van. Döntsem el, hogy meggyógyulok? Oké, eldöntöttem. Meggyógyultam? Nem. Szabópéter világán kívül, a valóságban vannak olyan betegségek, amiket maximum kezelni lehet.

2017. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!