Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van rajtad sapka, azért,...

Ha van rajtad sapka, azért, ha nincs, akkor meg azért pontoznak le sokakat. Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Normálisan válaszolsz, nincs benne semmi rossz, az egyik vélemény totál ellentéte egy másik válaszolóéval, egyeseknek semmi nem jó.


Ha azt írod pl. fehér, a másik pedig azt, hogy fekete, ugyanúgy lehúzzák egy témakörön belül mindkét véleményt. Akkor mi értelme van ennek a pontozósdinak? Értem én, hogy különböző véleményen vannak az emberek, de amikor totál egyértelmű kérdésre válaszolsz, mondjuk azt, hogy mi a gyereked neve, azt is lepontozzák. Elég kiakasztó. Ti hogy vagytok vele? Titeket is bosszant, amikor elvileg egyértelmű választ adsz,mégis lehúznak?


2017. júl. 17. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a pontozás jó dolog lenne, ha a felhasználóknak a nagy része nem lenne olyan debil, hogy nem tudja rendeltetésszerűen használni. A pontozás akkorra jó, ha egzakt, tudományos/pontos választ várnak, és van, aki tájékozott a témában, és tényleg hasznos választ ír, van, aki meg hasraütésszerűen hülyeséget. Na ilyenkor lenne létjogosultsága. Abban, hogy ki melyik nevet adná a gyerekének, "hány pontra pontoznál 10ből?", "milyen lenne a te esküvői menüd?", hogy lehet egyáltalán hasznos válasz meg haszontalan, amikor ízlésről van benne szó?
2017. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11-es! Pont erről beszéltem. :)


Többieknek, aki nem érti ezt a pontozásos dolgot, olvassa el a szabályzatot, ott minden le van írva.


A kategória toplista is látható mindenki számára, bal oldalt a témakör utolsó ikonjára kattintva.

2017. júl. 18. 13:57
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Mint ahogy sokszor másban sem a megfelelően járnakel az emberek, így ebben sem. Ez már nem a hasznosságról szól itt, hanem arról, hogy azonos-e a gondolkodásod, értékrended a másikkal, vagy sem. Pofára pontoznak.
2017. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13-as! Sajna ez is tény. Ezért is írtam ki a kérdést többek között.


Valaki írta itt, hogy jószándékúan ír egy kisregényt, ami hasznos is ráadásul, de pont letojja a kérdező. Kiírja a kérdést, aztán vissza se néz. Akkor minek kérdez? Ezt se igazán értem. Legalább annyit böföghetne, hogy kösz.

2017. júl. 18. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!