Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy bírtok aludni ilyen...

Ti hogy bírtok aludni ilyen melegben? Meg egyáltalán létezni?

Figyelt kérdés

Nem panelban lakunk, viszonylag jól szigetelt a ház, de kezdek kiborulni, olyan melegem van este is.

Nappal egyetlen ablak nincs nyitva, minden redőny teljesen lehúzva, számítógép nem megy, nem is porszívóztam már egy ideje, tudom, hogy gáz, de ez van.

Éjjel szellőztetünk, reggel 7:15kor felkeltem becsukni az ablakot, de így is csak 25°C-ra hűlt le a levegő.

Délutánra felmegy 28°C-ra is, vagy még feljebb, és már jóideje tart ez, jöhetne már egy lehűlés.

Éjszaka sokszor forgolódok, nem tudok aludni, nappal mozognék/sportolnék valamit, de nem tudok, mert 5 perc után patakokban folyik rólam a víz.

Nagyon rosszul viselem a meleget.

Emlékszem, hogy tavaly, tavalyelőtt volt, hogy hosszúgagyában (igen, komoly :D) aludtam nyáron, mert annyira nem volt melegem.

Ti hogy bírjátok? Vannak praktikáitok?

Most, hogy már a házfal is teljesen átmelegedett legalább egy hetes lehűlés kéne :(



2017. aug. 5. 11:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Remélem azért hamarosan csökken ez a hőség, mert tényleg nagyon durva, hogy ilyen melegben ugyanúgy dolgozni kell, mert az élet nem áll meg.

Kitartást mindenkinek! :)

2017. aug. 5. 13:13
 12/17 anonim ***** válasza:

Hétfőn jön a hidegfront nyugi.

Van amúgy légkondim, egészséges 27 fokon pörög, estére kicsit jobban behűtöm a szobát aztán kinyomom és reggelig elvagyok.

2017. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Sunshinedoll ***** válasza:
58%

Nálam van légkondi, úgy elviselhető, szerencsére :)

De múltkor meglátogattam pár családtagot, ott is aludtam, pont tetőteres szobában, volt vagy 30 fok éjszaka is nyitott ablaknál.

Nagyon sz-rul alszok melegben, óránként felkeltem, meg nekem melegben alapból gyakran vannak rémálmaim, szóval nem jól alszok melegben. Én télen se fűtök a hálószobában és kinyitom az ablakot résnyire olyankor is, annyira utálok melegben aludni, szóval gondolhatod... :D

2017. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Szolovjov ***** válasza:
28-29 fok van a szobámban, de ennyiben én gond nélkül alszom.
2017. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ezekszerint teljesen változó, hogy ki hogy bírja a meleget.

Igen, épp most hallottam, hogy elvileg vasárnap este/hétfő reggel már hidegfront jön, attól félek, hogy nem fog sokáig tartani a jó idő, de ennek is örülök :D

2017. aug. 5. 18:13
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 30 fok van, pont az ideális hőmérséklet kétszerese. Hiába fél méter vastag a téglafal, ha egyszer délre néz. Nem nagyon alszom, csak vergődni és nyöszörögni tudok, nappal sincs semmi erőm. Az utóbbi években sosem használtam a ventilátorom hármas fokozatát, mert orkánszerűnek tűnt, de most ez is kevés, és még a jég sem elég hideg. Az a beígért hidegfront szokás szerint csak annyit fog jelenteni, hogy nem negyven fok lesz odakint, "csak" harminc. Folyékony nitrogénre vágyom, végső esetben talán beérném egy sittes konténernyi zúzott jéggel is.
2017. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Amúgy a jó idő nálam 0°C-tól 20-ig terjed. 25 az már nagyon a max.

Jobban bírom a hideget sokkal, habár megfagyni sem szeretnék, most még egy egyhetes náthának is örülnék, csak lenne már hideg.

Hát bárcsak előző, kívánom, hogy megkapd azt a folyékony nitrogént.

2017. aug. 6. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!