Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rosszindul...

Mi a véleményetek a rosszindulatú netezőkről?

Figyelt kérdés
Engem pl. kifejezetten feldühít,hogy sokszor nem kapok normális választ,és olyan emberek írnak kritikát,akik nem tudnak rólam semmit.Pl.előfordult,hogy élősködőnek neveztek,holott tudta az illető,mert írtam,hogy nem vagyok az,stb.Szóval kíváncsi vagyok a normálisabbak véleményére.

2017. aug. 9. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Az en kedvenceim a kovetkezoek: 1. A mindent kamunak titulalok csoportja 2. A mindent masnal jobban csinalok csoportja ( utobbiak mar az inkubatorbol dolgozni mentek ill 2 eves korukban onallo haztartast vezettek, ezert faj nekik, ha masnak a szulei nem elvetemult allatok)
2017. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik egyszerűen ezt a közeget a feszültséglevezetésre használják, kihasználva az anonimitást. Mert így névtelenül, súlyosabb következmények nélkül tudsz bántani másokat, átönteni a keserűségedet, a frusztrációdat. Mások pedig ebben szimplán csak örömüket lelik, hogy egymásnak ugraszthatnak embereket, és minden további nélkül mocskolódhatnak. Őket trolloknak nevezzük. Egy kis trollkodás szerintem mindenkinek jól esik (fontos a mérték, ennek is vannak fokozatai)


De az is előfordulhat, hogy semmi rosszindulat nem volt azokban a válaszokban, amiket te annak véltél feltételezni. Nem lehetséges, hogy az ő szempontjukból, a saját gondolkodásmódjuk által arra a következtetésre jutottak, hogy tényleg pl élősködő vagy? Ez már a saját véleményhez való jog kérdésköre. Akár a legnagyobb jóindulattal is láthatják így a dolgokat. A megoldás eszköze a kommunikáció. Kérdezd meg tőlük, hogy mi alapján, miért gondolják ezt rólad. Ütköztessetek érveket. Elég hamar ki szokott derülni, hogy ki milyen típusú válaszoló

2017. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

CSodálom hogy itt még egy sem bukkant fel.:)

Általában az ilyen kérdéseknél elsőnek odaböffentenek valamit. De számoljunk csak vissza....3...2...1...:)

2017. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kabbe,kamu!
2017. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Nincs véleményem róluk, nem pazarlom az energiám arra hogy rajtuk hisztizzek, mert nem vezet semmire.
2017. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!