Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A sport segíthet az önbizalomh...

A sport segíthet az önbizalomhiányon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit önbizalomhiányos vagyok, és szeretnék ezen változtati. Szerintetek ha eljárok kondizni, az segíthet? A válaszokat köszi! 16/f

#fiú #sport #kondi #önbialomhiány
2017. aug. 16. 11:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%

A kondizás nem sport. Én roppantul felszínes dolognak tartom. Az izmoktól nem leszel értékesebb ember. Max az egód növeli.

Persze kondizz csak, de ne várj tőle csodát.

A sport viszont tényleg segíthet, ha sikereket érsz el benne.

2017. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Persze, hogy az izomtól nem lesz senki "nagyobb ember", de egy férfi mégis csak attól férfi, hogy van rajta egy kis izom nem? Jó persze nem akarok egy kigyúrt kétajtós szekrény lenni, de azért egy alap izomzat jól jönne :D
2017. aug. 16. 13:23
 13/16 A kérdező kommentje:

Ja, és #8-as neked külön köszönöm, bár nem tudom, hogy miért lettél lepontozva :/

Amúgy mindenkinek ment a 👍:) :D

2017. aug. 16. 14:28
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én anno 4 éve egy osztálytársamnak köszönhetően kezdtem kondizni. Nekem rengeteget segített, mert ven voltam képes elfogadni magamat ahogy volt, ezért tettem érte, hogy változtasaak ezen. Mára teljesen beleszerettem a kondizásba. Ha egy hetetbki kell hagyjak nér hiányzik. Sok haver szereztem innem, csajokat is ismertem meg innen (a kondis csajok a legszebbek :D) de önbizalmamon is segített sokat. Ha eléggé beleviszed magad, megtanuéod hogyan kell csinálni, hogyan kajálj.. akkor lesz fejlödés és önbizalom is. Viszont rosszul is elsülhet, mert nagyon lassan fogsz fejjlődnibeleinte, és azt hisued semmit nem érsz el, mert kprülötted mindenki többel nyom. Itt kell fejben erősnek lenned, és átküzdened magad ezen.
2017. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mindenképp megpróbálom, csak kitartásom legyen :D :D
2017. aug. 16. 21:34
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A kondizás mindenképpen. Ha felszedsz magadra pár kiló plusz izmot, nőni fog az önbizalmad is. Kár mellébeszélni, mindenki tisztában van vele, hogy az izmos test jön be a csajoknak.


Viszont arra készülj fel, hogy ha önmagában csak lejársz edzeni, azzal még nem fogsz elérni túl nagy eredményeket. A kondizás súlyos összegekbe kerül, és nem amiatt, mert bérletet kell venni. Az étrendedet kell megváltoztatnod, és ha ennek utánaolvasol, látni fogod, hogy az bizony több tízezer forint plusz költséget fog jelenteni havonta.

2017. aug. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!