Normálisak a szüleim?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, de úgy bánnak velem, mint egy 12 évessel.

Van egy 22 éves barátom és szerintem természetes lenne, hogy le akarunk feküdni egymással, de anyámék nem képesek ebbe beletörődni és megszabják, hogy ha mondjuk délután 4-kor találkozok vele, akkor fél 6-ra már legyek otthon. Viszont nekem egy teljes óra hazabuszozni, szóval kb fél órát találkozhatnék vele, az meg még arra se elég, hogy csak simán együtt legyek vele, nem hogy felmenjünk hozzájuk. Őt meg nem engedik, hogy hozzám jöjjön.

Annyira gáz, hogy neki előttem olyan barátnői voltak, akiket simán elengedtek még ott aludni is nála, meg az ő szülei is megengedik, hogy felmenjen hozzá valaki, sőt, ő már 16 évesen hordott fel magához barátnőket...Nekem meg 18 évesen megmondják, hogy csak fél órát talizhatok egy nap a barátommal és amig el nem költözök innen, ami évek múlva lesz, ne is álmodjak arról, hogy nemi életet éljek.

Ez szerintem qrvára beteges, egy szülőnek nem kéne ennyire belemásznia a gyereke életébe. Ezzel már magát a kapcsolatomat veszélyeztetik, már esküszöm, arra várok, mikor mondja azt a barátom, hogy szakitani akar velem, mert ő egy nővel akar együtt lenni, nem egy kislánnyal, akit a szülei nem engednek felmenni a barátjához...És igaza is lenne. Pedig még csak 3 hete vagyunk együtt..

Miért ilyen elmebetegek? Mit csináljak??


2016. márc. 13. 16:39
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
71%
nem normálisak
2016. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
25%

"Pedig még csak 3 hete vagyunk együtt.. és szerintem természetes lenne, hogy le akarunk feküdni egymással"


Szüleid nem akarnak qvát és unokát, te pedig szerintem qrvára beteges qva vagy

2016. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
40%
3 hete vagytok együtt és azon hisztizel hogy a szüleid még nem akarják hogy dugasd magad? qrvára qrvás vagy. ja és hisztérika is.
2016. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy ennyire korlátoznak, túlzás. Akkor is ilyenek, amikor másokkal, pl. barátnőiddel találkozol vagy csak a barátoddal való találkozásokkal van problémájuk?

Viszont annak én sem örülnék, ha a 18 éves lányom le akarna feküdni a barátjával, akivel mindössze három hete van együtt. Itt érthető a szüleid féltése.

2016. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
35%
Mi köze a szüleidnek a nemi életedhez? Ha barátnők miatt nem hisztiznek akkor mondd azt h velük találkozol aztán mehet a bangbang reggelig :)
2016. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem egy 18 éves lány akkor fekszik le a barátjával amikor akar. Felnőtt ember, nem egy 14 évesről beszélünk, nem tudom miért kell fennakadni rajta, hogy mióta vannak együtt.

Kérdező, sajnos ha ilyenek a szüleid, csak az a megoldás marad, hogy elköltözöl, ha van rá lehetőséged. Esetleg a barátoddal közösen bérelhetnétek egy lakást.

2016. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Marczell ***** válasza:
76%

2-esnek válasz: nem mondanám kur*vának. 18 éves, több hetes kapcsolata van a sráccal, ekkor már benne lehet egy kis akciózás.


a szülők valóban rövid pórázon tartanak. ha kiskorú lennél akkor megérteném hogy vonakodnak attól hogy lefeküdj vkivel, de hát elmúltál már 18 éves. kéne már hogy leessen nekik a tantusz hogy most már a kislányuk egyre önállóbbá válik.

mit tudsz tenni?

2 opció ugrik be. nekem a bátyám annak idején elköltözött a barátnője családjához. szívesen látták de előtte több éve jártak már együtt a csajjal. ez nem lenne még jó opció számodra mivel nem tudhatod hogy kidobna-e valamikor a barátod, még nem ismeritek annyira egymást, még nem kötődtök olyan szinten.


2. opció. kénytelen vagy a szüleid szabályai szerint játszani addig amíg nem költözöl el kollégiumba vagy albérletbe. 18 vagy, nemsokára érettségizel. kollégiumba mész akkor részidejű állás, ha albérletbe akkor viszont teljes állásban kéne dolgoznod. ha ösztöndíjat is kapsz akkor még több lábon állsz.

ez esetben pedig már te diktálod már a szabályokat, habár vmilyen szinten még kötődni fogsz a szüleidhez.


persze az is lehet hogy megpróbálod a szüleidet "megreformálni" tehát hogy elfogadják azt hogy már felnőtt vagy és ezért több mozgásteret kell hogy engedjenek neked. ez szerintem sok vitával fog járni, meg bizonyítanod kell nekik hogy már gondoskodni tudsz magadról.

2016. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem állj a sarkadra. Ez már túlzás, 18 éves vagy. Próbálj meg velük beszélgetni erről, hogy adjanak neked több teret, végülis felnőtt ember vagy már. Ha nem javul a helyzet, akkor az a két lehetőség van, amit előttem írtak. Vagy beletörődsz, vagy elköltözöl (ha tudsz).
2016. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
41%

3 hét után le akarsz feküdni egy sráccal, aki 16 évesen már rendszeresen nőket vitt fel magához, és csodálkozol, hogy a szüleid nem engedik?

Egyszer talán neked is lesz majd lányod (ha így folytatod, akkor elég hamar), képzeld el a szitut: 18 évesen odaáll eléd, azzal hogy "csá anya, képzeld, 2 hete megismertem egy srácot, múlt kedd óta járunk, 5 évvel idősebb nálam, Lacinak hívják, és 16 éves korában már nőket vihetett fel magához, kb ennyit tudok róla, és ez tök király, szóval most átmegyek hozzá szexelni, mert szerintem ez természetes 2 hét után."

Azt ne mondd, hogy te erre az áldásodat adnád. Valószínűleg, ha a gyakorikérdések helyett a szüleiddel beszélgetnél néha, és lenne egy komoly barátod, legalább 1-2 éve, akit a szüleidnek is bemutattál már, és megbíznának mindkettőtökben, akkor hozzá elengednének, anyukád meg szépen elbeszélgetne veled a fogamzásgátlásról. Főleg, mert ha a kedves barátod teherbe ejt az 1 hónapos fordulótokon, aztán ejt a francba a gyerekkel együtt, akkor anyukádékra marad MINDEN felelősség.

De ha tényleg annyira nagylány akarsz lenni, és olyan szuper a kapcsolatotok, akkor költözzetek szépen össze, menjetek dolgozni, legyetek önállóak, aztán szexelhettek, amennyit csak akartok.

Egy 22 éves pasi amúgy se lakjon már a szüleinél, főleg, ha ennyi nőt visz haza, mert ez nagyon gáz. Meg az is, ha neked ez pozitívum egy pasiban, hogy ennyi "barátnője" volt, és mindet meg is kettyintette az anyja lakásában. Nevetséges. Lesz pár utad a nemibeteg gondozóba is...

2016. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg akkor felnőtt valaki, ha képes magát eltartani, és a tetteiért felelősséget vállalni. Addig maximum nagykorú. És szerintem se normális hogy 3 hét után már viszket neked...
2016. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!