Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem normálisak! NEM...

A szüleim nem normálisak! NEM BÍROK TOVÁBB ÍGY ELNI! mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem engednek el itthonrol csak ritkan.Szunetben is a 4 fal kozott kellett lennem.A barataimat szidjak nem baratkozhatok avval aki nekik nem tetszik.Nem aludhatok ott mas baratomnal,nem engedik h hetkozbe elmenjek csak penteken mehetek el szombaton meg kotelezoen veluk kell lennem.Nem sportolhatok azt amit szeretnek csak amit ok mondanak.Allandoan veszekedes van itthon meg koztuk is.Megorulok mar es nem fogjak fel h miattuk vagyok boldogtalan,mindig a barataimra fogjak ha rossz kedvem van pedig csak a szuleim tehetnek rola.....nem birom nem birom meg akarok halni ilyen csaladdal....itt vagyok es mindennap bogok 15/f

2016. ápr. 4. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Hát tetszik vagy sem ők a szüleid, az van amit ők mondanak.Szerintem picit jobban tudják mi az az élet mint te.Úgyhogy nyugodj le és örülj hogy legalább szüleid vannak.
2016. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Macsitappancs ***** válasza:
33%

Bocsi de ez hiszti. Beszelj veluk. Anya apa. Szeretnek ezt sportolni mert ez erdekel es ha engeditek akkor.... Ajanlj fel valamit. Hetvegente elmosogatsz. Latjak a komoly akaratot, es engednek.

22/l

2016. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De isteneem....olyan dolhokat mondanak es csinalnak ami mar nem normalis...es olyan veszekedesek vannak hogy az mar nagyon durva,ha igy megy tovab en beleorulok
2016. ápr. 4. 21:21
 4/18 A kérdező kommentje:
Higyjetek el en megprobaltam mar mindent de csak annyit valaszolnak mindenre h hulyesegekrol nem beszelgetnek vlm
2016. ápr. 4. 21:22
 5/18 anonim ***** válasza:
10%

Khm..

Ékezetek!

2016. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Mivel töltitek a közös szombatokat? Csináltok valami programokat, ami miatt neked otthon kell lenned? Elég nehéz itt tanácsot adni. Olyannal nem tudsz mit kezdeni, mármint panaszt tenni bárhol is, hogy "szigorúak a szüleim, nem engednek el ide meg oda"..Amíg meg van mindened, ruha, kaja, iskoláztatnak és gondoskodnak rólad, addig senki sem fog beleavatkozni a dolgaitokba..

A barátaid gondolom mehetnek hozzád azért, vagy?


Én is voltam hasonló helyzetben..nem volt közös szobám (egy szobás volt a lakásunk)..a barátom várt kint hajnali 2 kor (nap közben ugyebár nem talizhattunk)..ruhástul befeküdtem az ágyba..megvártam, hogy elaludjon mindenki..betömtem egy párnát és egy pokrócot a helyemre és kiosontam..hajnali 5 kor meg vissza..Trükköztem rengeteget, mert egyszerűen nem lehetett másképp..Akkor voltam 16. Nem mondom, hogy most ez a legjobb megoldás, de vannak helyzetek amikor muszály trükközni..

2016. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%

Akkor szólj a gyámügyiseknek, hogy a szüleid akadályozzák az "életed kiteljesedését". Meglásd, az intézetben jobb lesz;)

Mit nem sportolhatsz például?

2016. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
Először tanulj tiszteletet. Nem illik így beszélni a szülőkről egy gyereknek, hogy nem normálisak. Hétköznap meg én sem mehetek el. Tanulni kell. Egy gyereknek az a dolga csak. Neked nem is árt a tanulás, egy másodikos ír így.
2016. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%
A kérdésed alapján te nem vagy normális.
2016. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De nem ertitek...ez nem ilyen egyszeru en azert vok ilyen mert kiborultam es veszekedtunk mert egyre tobb veszekedes van itthon
2016. ápr. 4. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!