Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek emiatt rosszul...

Szerintetek emiatt rosszul kellene magamat érezni?

Figyelt kérdés

Végzős(12. o.) osztálykiránduláson strandos program lesz,több napon keresztül.

Az osztályba szinte mindenki(max. 3 kivétel) vékony. A 3 kivétel átlagos testalkatú. Nagyon kövér nincs nálunk,én sem vagyok az,viszont így +10 kg felesleggel is kilógok már a sorból. Azt nem mondom,hogy az összes vékony lány annyira bomba csaj,de jelentős részük az.

Én emiatt nagyon rosszul érzem magam,alapból is utálom a testem,plusz teher,hogy egyaránt tartok a lányok és a fiúk kritikáitól is.

Szerintetek lehetek boldog a kirándulás alatt,és tehetek úgy,mintha nem én lennék a legundorítóbb? Vagy takargassam magam?

/Nincs senki bejövős osztálytársam aki előtt jól szeretnék kinézni,csak szimplán félek a megvető pillantásoktól/

Aki volt hasonló helyzetben,mit tett?


2017. aug. 29. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

a teltebb alaknak is meg van a maga előnye, simán lehetsz még így is szexi, vonzó! sőt pont attól tűnhetsz fel, mert kilógsz a sorból, lehet pont ez az ideálja a srácoknak

ha meg beszólnának ne foglalkozz velük

érezd jól magad, nem pasizni mész úgy sem!


24F

2017. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nagyon át tudom érezni a helyzetedet. Én is minden évben kénytelen vagyok egy bő hetet strand közelben tölteni a családdal. A nyaralást magát szeretem, de a helyszín áldozatot jelent, mert magam sose mennék strand közelébe, mivel túlsúlyos, formátlan vagyok.

De nem csinálok belőle problémát, egyszerűen mindvégig pólóban maradok, és igyekszem láthatatlan maradni, így nem érzem megalázóan magamat. S mindi azzal vigadztalom magamat, jövőre már én is jól fogok kinézni... Habár, ahogy telnek az évek, már én magam sem hiszek benne igazán. :)

2017. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minél jobban takargatod magad, annál feltünőbb leszel. Levágós lesz hogy cikinek érzed a tested. Ha le$z@rod úgy sokkal könnyebb.
2017. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!