Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Semmi önbizalmam, szar kedvem...

Semmi önbizalmam, szar kedvem van, és még le is k*rv@anyázott egy ember az utcán a semmiért. Miért kapom ezt?

Figyelt kérdés
Ma sétáltok az utcán szomorúan, meglátok egy lepukkant elmebeteg embert aki magában beszélt, aztán elkezdni nekem is, hogy te is menjél a k;*rva anyádba, majd köpött egyet felém. (majdnem leköpött) Ez volt a mai nap mélypontja számomra, majdnem elsírtam magam.
2017. szept. 12. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Áh ne is törődj vele, én is lehettem volna ez nem a személyed ellen volt, rosszkor voltál rossz helyen.
2017. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neki is sza r kedve volt, látod. Bezárt Lipótmező, ez van, ezt kapjuk D
2017. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Mert bevonzod a rosszat, ha csak arra koncentrálsz hogy mi a rossz. Tegyük fel, ha nem a rosszra figyeltél volna, nem tűntél volna gyengének és sebezhetőnek, ez miatt az az emberke sem mert volna ilyet tenni veled.


Egy random elmebeteg gyökér beszól, mert annyira agybeteg már azt sem tudja mit csinál. Ilyen agybajos idióták miatt érzed rosszul magad? Ne butáskodj. :)


Tudod.. Te döntöd el, hogy amit kapsz azt befogadod -e, magadra veszed -e. Ha úgy döntesz, hogy te ez miatt sírsz, és magadra veszed, ahelyett hogy átgondolnád a helyzeted és rájönnél hogy mennyire értelmetlen random nyomorék miatt sírni, akkor: Azért kapod ezt, mert ezt akartad. Ezt választottad, ezt fogadtad el.


Képzeld el az ő helyzetüket... Ő neki fogalma sincs, kivagy, mit csinálsz, agybaja van, valószínűleg egész nap csak szenved és stresszel, veszekszik másokkal, bántják őt, utána meglát egy sebezhető személyt akin végre kitöltheti egy kicsit a baját, és megpróbál leköpni. Ennyi. Egy ilyen miatt sírtál volna.


Remélem már jobban vagy.

2017. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik nyomoré merte lepontozni Adamot? Ez legyen az egyetlen öröme.
2017. szept. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nekem azt mondta volna valaki, úgy szájon bäsztam volna, hogy 2x is meggondolja, hogy kivel packázik!
2020. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!