Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire "mérvadó" munkahel...

Ez mennyire "mérvadó" munkahely ügyben?

Figyelt kérdés
Szeretnék tetoválást csináltatni a nyakamra , arra lennék kiváncsi hogy munkahely kereséskor mennyire indulok hátránnyal egy olyan tetoválással ami látható helyen van ? :)
2017. szept. 16. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, hol akarsz elhelyezkedni. Gyarban nem erdekel senkit, de komolyabb helyen lehet belole hatranyod.
2017. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semennyire a származás számít mindenhol.
2017. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Recepción, ügyfélszolgálaton nem szokták eltűrni. Gyárban, pénztárban sok ilyen van.
2017. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon ez még mindig probléma lehet sok helyen sajnos. de ahogy előttem is írták, munkahelye válogatja.

nekem hosszú hajam van (férfi vagyok), és volt, h megjegyzést tettek rá állásinterjún, mert ugye egy raktárban ez borzasztóan fontos. most elképzelem, milyen lett volna, ha még nyaktetkóm is lett volna mellé.

2017. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer dolgoztam egy családi vállalkozásban, nem az én családoméban. Oda jött egy srác állásinterjúra fuvarosnak. Két karja végig volt tetoválva. Miután elküldték, a fickó aki interjúztatta fuldokolva jött fel az emeletre, ahol én dolgoztam, annyira röhögött, azon hogy mit képzel az ilyen magáról, hogy mer jelentkezni. Na én ekkor mondtam, hogy köszönöm szépen, de nem dolgozom ilyen emberekkel aki így kiröhögi a másikat ezért. Iskolázott, jó megjelenésű, fiatal fickó volt a főnök, a szülei szintén és ennyi eszük nem volt, hogy ne ítélkezzenek. Könyörgöm egy fuvaros nem mindegy hogy néz ki?
2017. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hátránnyal indulsz mert mindenkinek más az ízlése lehet hogy, 60% nem bírja 40 % meg igen.Ez olyan pl márkák én pl: csak olyat szeretek felvenni amin nincs márka mert nem szeretnék reklám felület lenni.De van aki meg divatosan szeret öltözködni lyukas farmer amin mindig röhögök ha meglátom mert nem értem.
2017. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!