Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok ki igazodni saját...

Nem tudok ki igazodni saját magamon furcsa érzéseim vannak . Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon furcsán érzem magam de nem tudom mert .. nem tudom el mondani senkinek hogy mi a bajom vannak barátaim de úgy érzem hogy nem érdekel senkit hogy mi van velem .. nagyon sokat gondolkozok szinte minden felé jár az agyam ..vagy nem is tudom mintha valakivel a fejemben beszélgetnèk .. És azért nem mondom senkinek mer ha mondanám tuti hülyének néznek..nem tudom mit akarok és nem tudok ki igazodni saját magamon.. szerintetek valami bajom van vagy ez normális ...?
2017. szept. 19. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mármint hangok a fejedben? Az nem normális. Magadban mormogsz? Határeset. Mindenképp menj pszihológushoz vagy pszihiáterhez, súlyosságtól függően. Egy-két barátnak pedig igazán elmondhatod, ha bízol bennük.
2017. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kényelmetlen neked az, hogy sokat gondolkozol, próbáld meg elterelni a figyelmed a gondolatokról. Milyen gondolatok ezek, mihez kötődnek? Ha csak fölöslegesen túlagyalsz valamit, de törekedj arra, hogy "kiigazódj" azokon, inkább próbáld meg elfelejteni.

Tudom milyen, nálam is van hasonló, nekem akkor vannak "furcsa érzéseim", amikor nem foglalom le magam, és nem terelem el a furcsa gondolatokat.

Ha gondolod, írhatsz prívátban. Érdekelhet, konkrétan min gondolkozol, mert ennyi alapján nem sokat lehet mondani.

2017. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!