Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy 1-2 másodpe...

Az miért van, hogy 1-2 másodpercnél nem tudom tartani a szemkontaktust senkivel, de még csak a szüleimmel sem? Még saját magammal is nehéz.

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány szerintem, nagyon nem vagy magaddal elégedett, de a címkékből ítélve tudod ezt te is.
2015. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ennek vannak állati eredetei is. pl. a majmoknál ha túl sokáig nézel a szemükbe, akkor neked támadnak. szóval szerintem ez teljesen természetes, én se szeretek sokáig mások szemébe nézni, de nincs semmi problémám. amúgy ha rá mosolyogsz az emberekre akkor szerintem könnyebb
2015. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor meg még hülyébbnek érezném magam.
2015. máj. 7. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Csináld azt, hogy amikor már nem bírod, nézz a szemöldökére, homlokára vagy az orrára, így nem kell a szemébe nézned, de ő ezt észre sem fogja venni, hogy másra figyelsz.
2015. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy valami komolyabb pszichológiai problémád van?
2015. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos de.
2015. máj. 9. 14:30
 7/8 anonim válasza:
Jársz pszichológushoz? Szerintem ő segít(ene) ezt levetkőzni Neked. (Csak kissé drága mulatság.)
2015. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs nekem annyi pénzem.
2015. máj. 9. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!