Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket milyen atrocitások...

Titeket milyen atrocitások értek tömegközlekedés közben?

Figyelt kérdés

2017. szept. 22. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%

Jajj, ne érezd már ennyire megsértve magadat azért, mert cigánypurdénak neveztelek a viselkedésed alapján.:))) Ha csak fakócigány vagy, akkor elnézést, hogy lemaradt a fakó.:))))


Én az ilyen helyzetekre mindig egyszerűen reagálok a tömegközlekedésben. Ha löknek, visszalökök annyira, hogy újra már ne lökjenek meg. Ha meg útban vannak, akkor vállal arrébteszem őket. Ha meg valaki feltolakszik a járműre, mielőtt leszállnék, akkor megfogom a nyakánál a ruhát vagy ha van hátizsákja, akkor annak a tetejét és leteszem a járműről, aztán ha mindenki leszállt, elengedem, hadd szaladjon fel. Nem nagyon szokott senki panaszkodni.

2017. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Volt aki feltette mellém a lábát, az zavart a legjobban. Késő éjszaka volt és elég bunkónak is látszott, szóval nem mertem szólni. Ezen kívül olyan van, hogy gusztustalanul esznek, vagy szimplán csak büdösek, sokan vannak, tolakodnak, de ezt el lehet viselni, vagyis eddig nem léptek át egy olyan határt amin kiakadtam volna. Akik fel tudnak idegesíteni azok inkább a primitívebb ellenőrök. Nem mind az, nem azzal van bajom, hogy a dolgukat végzik. Az olyanokkal van bajom, akik nem engednek tovább mikor 1 perc sincs már indulásig, vagy akik közvetlenül leszállás előtt az ajtóban állva zaklatnak. Na ezek azok, akik mindig csak az olyanoknak mernek beszólni, akiket minden nyomorult nap látnak, minden nap megnézik, hogy még mindig ugyan azzal a bérlettel utazok, de ha olyanoktól kellene jegyet kérni, vagy büntetni akik sosem fizetnek a közlekedésért, akkor simán elsunnyognak. Aztán meg pont amikor szükség lenne rájuk, pl. sötétedés után valahogy egyet sem látni belőlük. Meg amikor 2 órás késéseknél, vagy -20 fokban a fűtés nélküli járaton meg mernek jelenni, hogy ugye fizetek én rendesen ezért a "szolgáltatásért" na ezeken kiakadok rendesen.
2017. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Mikor az utasok képesek dörömbölni a mozdony ajtaján, és mikor kinézek megkérdik, erre vagy arra megy ez a vonat? Na ettől tudok a falra mászni, még ha nem lenne kismillió helyen kiírva, és nem mondaná be a hangos... de így, vagy csak én nem értem pár ember gondolkodását.
2017. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Gábor19... ***** válasza:
A maffiózók számára sajna irritáló képem van, szóval viszonylag sok atrocitás ért. Dobálta szeméttel, be szólogattak, nevettek rajtam.
2018. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!