Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha a szerelmetekről...

Fiúk! Ha a szerelmetekről kiderülne hogy egy ex prosti le tudnátok küzdeni és tudnátok vele hosszutávra tervezni, avagy egyből dobnátok?

Figyelt kérdés
Nyilván a szerelem alatt a nagyon erős szerelmet értem,és pont akkor derülne ki,mit tennétek?

2017. okt. 2. 13:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%

Szabadulj tőle mielőbb, hidd el, jobban jársz. Tapasztalatból monfom.


34/F

2017. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem, és azonnal mennék kivizsgálásra. Pert is fontolgatnék, ha valamit elkaptam tőle.
2017. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
31%
Ha szerelmes vagyok mindent el tudok nézni.
2017. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%
Rokon Belgiumban prosti legálisan,azt szokta mondani:"egy prosti sose megy nyugdíjba,csak abbahagyja egy időre."
2017. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
18%
Engem nem zavarna, curvabol lesz a jo feleseg.
2017. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%
Aki megérzi egyszer a könnyű pénz ízét az nem fogja abbahagyni, feltéve ha te nem pénzeled. Én azonnal dobnám a helyedben és mennék STD vizsgálatra.
2017. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%
Én megtartanám. Egyrészt szeretjük egymást, rendes barátnőt nehéz találni. És nem baj ha ezt csinálta, biztos oka volt. Örülnék hogy velem van és van tapasztalata, tudná mi a jó. Nincs ezzel bajom. :) Kettőnk között maradna és nem emlegetném fel neki. Viszont örülnék az őszinteségének. :) :)
2017. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
85%

Ha kiderülne az igen komoly bizalmi törés lenne,ha tőle tudom meg és még az elején akkor biztos mellette lennék mindenben.

Bár a miértek nem mellékesek ebben az esetben sem.

2017. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy csapda , csak neked okoz később gondot mert a másik fél ehhez van szokva . Ehhez szükséges jellem nélkül is működik mert tanulható viselkedés a prostitúció . Sümeg Kittát kihasználták gyerekként , felnőttként pedig már önként ment hollandokhoz örömlánynak .
2017. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%

Aki nem prosti, az is b**ik ugyanannyit, ugyanannyiféle emberrel, csak nem pénzért. Van a társaságunkban két 19 éves csaj, akik nem győzik minden alkalommal büszkén mesélni, hogy egyik vagy másik vagy mindkettő az előző esti buli után hazament egy pasival dugni egy jót, a nevére már nem emlékszik, de neki fa** kellett, és kész...

Az ilyen "bulizós" típusú csajoknak többségében már volt legalább annyi alkalmi kapcsolatuk, ahány évesek. Persze, mindenki kalandozik, míg fiatal, de ez egyre durvul, még akkor is, ha otthon senki nem tud róla, és természetesen ha összejönnek egy fiúval, annak sem mondják el... de mi, a barátnők, mi tudjuk az igazat.

És ők a többség és nem csak 18-19 évesen csinálják ezt, hanem addig, amíg valaki el nem veszi őket vagy meg nem öregszenek. Lehet egy csaj bármilyen okos, aranyos, cuki meg kedves, akkor is több f***t fogott életében, mint kilincset.

Nekem ezzel sincs semmi bajom, mindenki azt csinál, amit akar, csak ne legyünk már ilyen álszentek. 14-15 évesek között ma már az a NORMÁLIS, hogy élnek szexuális életet, a lányok sokszor jóval idősebb férfiakkal...

Ne játsszuk már ezt, hogy a prostikat elítéljük, mert jópénzért kefélgetnek, utána meg nyálcsorgatva udvarolgatunk olyan csajoknak, akiken végig ment a fél megye... Ha valakivel szakítotok, mert X éve k**va volt, és rohantok kivizsgáltatni magatokat, akkor javaslom, hogy ezt tegyétek meg minden egyes nő/csaj után, akivel kavartatok, mert bizony ők is megjártak ugyanannyi fa**t, mint a prostik, csak nem vallják be. Just sayin'.

2017. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!