Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha a szerelmetekről...

Fiúk! Ha a szerelmetekről kiderülne hogy egy ex prosti le tudnátok küzdeni és tudnátok vele hosszutávra tervezni, avagy egyből dobnátok?

Figyelt kérdés
Nyilván a szerelem alatt a nagyon erős szerelmet értem,és pont akkor derülne ki,mit tennétek?

2017. okt. 2. 13:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
68%
Azonnal kidobnám. Kéne a fenének. Olyan nő sem kéne, aki nagykorúságig egynél több férfival b...ott.
2017. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
35%
ja egyebkent utolso valaszolonak nagyon igaza van, engem am meg izgatna is ez az egesz, csak annyi elvarasom lenne hogy eljen normalisan ő is dolgozzon es ne belolem akarjon megelni.
2017. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
22%
a 71 szazalekosnak van nagyon igaza, csak ez a majom kozenk irt.
2017. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne a ribizli barátnôiddel példálozz. Egy hivatásos napi 10 ügyfelet is ellát és nem élvezetbôl.


Szerintem ezt az elején illik tisztázni. Becsapva érezném magam.

2017. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

#10

Azért a kettő nem ugyan az. Ha egy 20 éves szórakozik, legyen. Ez kizárólag az ő dolga, engem nem érdekel. De ha a párom egy prostituált volt és ebből élt az már más téma. Mivel ebből élt és gondolom jól is keresett vele, így egy adott életszínvonalhoz van szokva. Amit nem mondok, hogy nem tudnék megadni neki, sőt biztos vagyok benne, hogy jobbat is, de minek? Olyan pár nekem nem kell akit én tartok el mert ő nem dolgozik de hozzá van szokva ahoz, hogy jól 'keres'. Ilyen nőt bárhol találok.

De remélem ott is érzed a különbséget ha valaki önszántából fekszik le valakivel vagy azért mert kap 15-30 000Ft-ot és bárkivel?

2017. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
32%
Az én férjem elfogadta ezt rólam, bár az ismerkedési szakaszban elmondtam, nem titkoltam el.
2017. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Szerintem belebetegednék. Igaza van valamelyik előző válaszolónak is, hogy amikor az átlag nők kiélik magukat fiatalon, kb. ugyanazokat a dolgokat művelik, mint a prostik, csak üzleti érzék nélkül.
2017. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
66%

#17

Azért egy bulizó kiscsaj hatente max 1-3 pasit szed össze és azt sem minden héten, A posti pedig napi 10-15 emberrel is lefekszik egy nap, akár heti 5-7 nap.

2017. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
41%

Milyen világban élsz te ember :DDD


Akkora a konkurencia, hogy csoda ha összejön pár vendég / nap. Nem is lehet minőségi szolgáltatást nyújtani (1óra per vendég) 5-nél több esetben. A punci sem bírja.


Ezt nekem igazi prostik mesélték, sőt van egy valódi ismerősöm is.


Szóval hagyjuk már ezt a 10 vendég/napot... még az utcások se bírnak annyit, akik falevekes vízzel öblögetnek.


Átlag 2-3 az reális. Az árakkal sem tudnak elszállni, mert annyi az új belépő a piacra. Rengetegen dolgoznak főleg Bpn.

2017. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
57%
Az ismeröseid nagy valoszinüseggel csak szepiteni probaltak a dolgot. En laktam ilyen foglalkozasu hölgyek mellett, es a napi 10 a legtöbbnel atlag volt.
2017. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!