Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha a szerelmetekről...

Fiúk! Ha a szerelmetekről kiderülne hogy egy ex prosti le tudnátok küzdeni és tudnátok vele hosszutávra tervezni, avagy egyből dobnátok?

Figyelt kérdés
Nyilván a szerelem alatt a nagyon erős szerelmet értem,és pont akkor derülne ki,mit tennétek?

2017. okt. 2. 13:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Aki látott már átlag kuhrwa hirdetést, annak kapásból ez lehet intő jel: 18-80 évesig. Mennyire kell önmagadra igénytelennek lenni, hogy huszonévesen öregemberekkel feküdj össze napi szinten? A párkapcsolat egyik alapja a tisztelet. Aki egy ilyen elvtelen embert képes tisztelni, ott nagyon komoly bajok vannak, vagy anyagilag érdekelt (strici).

Marhaság összehasonlítani a partirihbikkel is, mert azok azzal mennek el, akik TETSZENEK nekik, értsd felizgatják őket. A khurwa pedig elmegy bárkivel, aki látott már zuhanyt és kiteszi a pénzt. Ez a fajta mélyigénytelenség az, ami miatt egy ilyen embert nem lehet nőnek nevezni, csak lyuknak, ahova lehet üríteni, automatának, ahol kiválasztod a programot és durr bele.

Normális értékrenddel viszont nincs olyan férfi akit ne zavarna az, hogy a rommákúrt, kitágított szívszerelméről fél órán át kellett lemosni a napi adag ghechit, aztán vagy alapos volt vagy nem. Ki akarná ezek után puszilgatni, hozzáérni, arról nem is beszélve hogy hiába használ valaki óvszert, a bőrkontakttal terjedő (gomba, HPV, herpesz, szifilisz, egyéb bőrbetegségek) nemibajok ellen nem ér semmit.

A leélt khurwák ki is kötnek a legkétségbeesettebb, legkiéhezettebb béta paliknál, mert hozzájuk hasonlóan nekik sincs semmi önbecsülésük, csak végre valaki hozzájuk szólt és a prosti örül, hogy eltartja egy palimadár.

De még egy beszédes dolog: ha nem fogadjuk el, hogy egy prosti napi 10 kuncsaftot elégít ki, számoljunk napi kettővel. Az havi 60 ember és évi 730! Ha ennek egy része visszatérő és nem csinálja minden nap, akkor is évi 500 pali! És mind tudjuk, hogy 2-nél több kliens van, tehát a valós szám több ezer is lehet!

Egészségetekre! :)

Én ilyenkor leülnék és átgondolnám, hol szúrtam el az életem.

Végül ui.: azt hiszitek egy prosti csak úgy működhet a területen és abból nem kell "adóznia" a helyi szolgáltató szakkörnek? Elmarad a védelmi pénz és kinek törik szilánkosra a térdeit? A pasijának. Főnyeremény egy ilyen nő. :)

2017. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
nem lehet mit kezdeni veluk, ne is probalkozz. egyreszt azert mert megtettek amit megtettek es onnen nincs visszaut, ketto meg hibbant az osszes. az ilyen boldog hazassagos dumakat meg el ne hidd
2019. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!