Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha a szerelmetekről...

Fiúk! Ha a szerelmetekről kiderülne hogy egy ex prosti le tudnátok küzdeni és tudnátok vele hosszutávra tervezni, avagy egyből dobnátok?

Figyelt kérdés
Nyilván a szerelem alatt a nagyon erős szerelmet értem,és pont akkor derülne ki,mit tennétek?

2017. okt. 2. 13:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
65%
Egy volt osztálytársam először prosti volt aztán átment livejasminre. Azóta azt is abbahagyta és kiment svájcba. Érdekes módon Svájc elött ha dologzott simán összeszedett 10 embert egy napra. Ahogy az elöttem szóló is mondta, az ismerősöd csak szépíteni próbálta vagy annyira rossz és/vagy bányarém.
2017. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
41%

Nem, hanem elég jó nők voltak... nem cigányk..vákról beszélek akik futószalagon tekerik a vendégeket. pl csak 1 órát vállaltak. Fürdés, pihenés, kajálás stb... ebből lehetetlen igényesen 10 órát kivinni. Próbálj meg napi 3 erős szorulásos kakálást, után hogy néz ki a segglukad? Na ilyen a punci is 10 ember után.


Persze hirtelen mindenkinek lett prosti ismerőse, meg lakótárs :D


Nehogy elhiggyük már... ezen az oldalon bárki azt mond amit akar. Csak nem értem miért? Ennyire unatkoztok, hogy meséket találtok ki? Szánalmas.

2017. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
66%
Magadról beszélsz? Pont amiatt gyakran nem hitelesek itt az információk, mert a magadfajta kicsinyes nôk is elmondják a nem közvetlen tapasztalataikon alakuló véleményüket, majd próbálják több-kevesebb sikerrel cáfolni azoknak az írását, akik valódi tényeket osztanak meg.
2017. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy nő vagyok? Látod ennyit ér az egész.


Egyébként ismétlem, lehet vannak 10 vendéget bevállalók...csak azoknak mennyi lelke, meg agya marad? Primitív állat véglények ezek... kokó, mefi vagy komolyabb drogok mellett képtelenség elviselni ezt.


Én akit ismerek, jófej, értelmes drogtól tiszta lány.. együtt söröztem vele sokszor. Abszolút nem életpályának szánja ezt. Sokat mesélt erről a dologról, és megsem mondanád róla. Nem egy szétcafott húsdarab a napi 10-es után... igaz többért is melózott

2017. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Egyébként küldd el privátban a képét, kíváncsi lennék én arra a zombik..rvára.... én elküldöm a csaj elérhetöségét, fel is hívhatod...
2017. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Ne erdekeljen itt mit irnsk. De en elveznem, vicc nelkul.
2017. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
60%
Mi ez a sok marhaság? Ismerek én is olyat, aki prostiként dolgozott, már évek óta nem csinálja, férjnél van, és bármily hihetetlen ez nektek halandóknak, nem tartatja el magát, elment tanulni és profi fodrászként dolgozik.
2017. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
...és ez hány %? Jó lenne egy statisztika hány lesz kiégett narkós qrva, aki vissza visszatér dolgozni, egyre kevesebbért..., vagy bekebelezte a maffia.
2017. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hihetetlen dolog ,de vannak itt okosságok. Tuti nem hiszi el sok ember ,de a prostiknak vagyis akik most prostik azoknak a jelentős részének családja van meg párkapcsolata meg gyereke vagy több is . Ezen nem kell csodálkozni !!! Ők is emberek ! Vágynak szeretetre szerelemre párkapcsolatra családra ők is !
2017. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én nem dobnám ha szeretem. Most például van egy lány, aki bevallotta, hogy csinált ilyet és jó lenne vele összejönni, mert amúgy tündér. De nem hiszem, hogy lesz esélyem nála. Az a múlt amit akkor csinált, megvolt az oka. Én elnézném neki.
2017. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!