Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most értem haza iskolából,9...

Most értem haza iskolából,9 órám volt. Most kell még elvinni a kutyám sétálni, be kell vásárolnom anyunak, utána enni valamit, és tanulni. Mi adhatna egy kis motivációt?

Figyelt kérdés
17/L
2017. okt. 3. 17:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Neked legyen igazad.
2017. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak addig olvasgass itt mindig, amíg nem találsz egy kis motivációt. Ha találtál, akkor hagyd abba az olvasást, egy fél mondattal se olvass tovább, mert az már csak idővesztegetés, meg a demotiváció keresése. ;-)


Hogyhogy 9 órád volt? Milyen órák? Szerintem ebben már benne vannak a szabadon választott dolgok is, pl. fakultáció, ami nem kötelező. Tehát ne úgy fogd fel, hogy mind a 9-et muszáj csinálnod. Te válaszottad. Le is adhatod a faktokat, ha úgy gondolod, hogy fontosabb másra fordítani az idődet (akár pihenésre, az is nagyon fontos!).


Kutyát tartani se kötelező, azt is te akartad. El is ajándékozhatod pl., ha nem bírod tovább. Szóval az is szabadon választott időtöltés, hogy leviszed sétálni. Ami közben egyébként te is pihensz, tehát annyira csak nem strapa.


Tanulni ne evés után akarj, mert akkor a szervezeted az emésztésre használja fel az oxigént, kevesebb marad az agyadnak, tehát olyankor nehezebb, mert álmosnak érzed magad. Inkább előbb egyél, aztán vidd le a kutyát és utána tanulj.

2017. okt. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
"Reggel fél 6-tól, este fél 11-ig dolgozok, egy hónapban 15 napot, havi 200 ezer nettóért." - Napi 17 órát? Milyen munka ez?
2017. okt. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 - pultos munka egy sörözőben.
2017. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!