Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Privat uzenetes kerdes!...

Privat uzenetes kerdes! Lanyok, hogy viszonyultok a csikizeshez? Sima haver is csikizhet? F

Figyelt kérdés
Vagy csak kapcsolaton belul fer bele? minek szamit? Perverzionak, vagy jateknak? Kort is irhattok

2017. okt. 16. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem szeretem, akinek ez egy ilyen kényszer, hogy nagyon szeretné, az fura.

Persze, ha valakivel nagyon szoros a kapcsoaltom, annak megengedem, de csak poénból, és akkor is inkább játék.

De amúgy sose szoktam csikizni senkit, és engem se igazán.

16/L

2017. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Csak a párom csikizhet, abban benne vagyok. 26N
2017. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet perverzió is, de lehet játék. Pl. csikizett olyan barátom, aki azelõtt kikezdett velem, flörtöltünk. Tetszett nekem, volt köztünk valami, habár nem voltunk kapcsolatban. Ha olyan haverom probálna csikizni, akivel nincs semmi, azt zavarónak venném biztosan!
2017. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek távlságot tartani az emberekkel, szóvl ez a csikizés dolog nem jönne be.
2017. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy sima haver is csikizhet.. kapcsolaton belül meg pláne
2018. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!