Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erzelmileg zsarolni akar, vagy tenyleg szeret?

Figyelt kérdés

A baratommal majdnem 2 honapot jartunk, de mondhatom nyugodtan hogy tobbet veszekedtunk , mint voltunk boldogok..es kicsit ugy erzem hogy nem erte meg az egesz kapcsolat az erot..de felek, hogy talan beleszerettem. Nem az a szereny csavo es nem is beszel szepen..Es epp ez ..nem tudom hogy kerultunk mi ossze, mert neki hetente balhek vannak, verekedesek, csunyan beszel stb..en mindennek az ellentete vagyok..probaltam kicsit valtoztatni de nem ment..es masik ok meg az volt h en szuz vagyok..o meg mar a fel varoson vegigment es nem tudta elfogadni hogy en meg nem vagyok felkeszulve 15 evesen arra h lefekudjek vele..Es akkor..par napja szakitottunk (holnap lesz 2 hete) vasarnap volt,en kiakadtam mert megint valamit csinalt es kirugtam..hetfon a legjobb baratnom felment hozza "filmezni" es osszekeveredtek..(ugytudom csoknal tobb nem volt..) kedden mikor a baratnomel megkerdeztem mi volt a szemembe hazudott egyszoval letagadta az egeszet , pedig ereztem h tortent valami..aztan penteken voltunk bulizni es ott volt a fiu..feltortek a regi emlekek(ami szep volt..) es egyszercsak azon vettem eszre magam h csokolozunk..aztan megkertem legyen velem oszinte, es megkerdeztem mi volt a baratnommel..es o legalabb oszinte volt..elmondta..

Lehet csak en vagyok ekkora erzelgos hulye p*csa de en nem tudtam volna megcsinalni se a baratommal se a baratnommel..es a szakitasunkra ra 1 napra..en megertem h annyira kivantak egymast vagy barmi..de akkor miert kell ketfele hazudni ? egyik a szemembe hazudik a masik pedig osztja h szeret ? nem ertem miert volt erre az egesz szukseg..elegge kiakadtam amikor megtudtam h megis igaz..es jol megmondtam a pasinak a magamet..en tulzom el vagy tenyleg van sulya a dolognak ? nade ez mar mindegy..lenyegeben arrol szerettem volna kerdezni hogy Ti mit tennetek az en helyemben ?...

A tegnap irt..interneten hogy annyi mindent szeretne nekem mondani de nem tudja hol kezdje..aztan elmeselte..hogyan lett szerelmes belem..es h szereti mikor veszekedek vele , szereti ha mosolygok , szereti nezni ha vele szemben allok , es meg sokmindent mondott..tul sok mindent..annyira szep dolgokat is hogy en csak ultem es neztem..nem tudom higyjek-e neki vagy az egeszet csak ugy mondta es neki csak "szavak" ? Felek..hogy megszerettem..mikor tudom jol hogy milyen es meg raadasul a szuleim is kicsit elleneztek ezt a kapcsolatot , szerintuk kapnek "rendesebb" fiut is..(kifelejtettem, hogy egyszer meg is bukott)..de en nem ezek alapjan nezem az embereket..a belso tobbet szamit nekem..De most tenyleg nem tudom mi tevo legyek..ha visszamegyek hozza talan minden szep es jo lesz ..egy darabig ? es mi a garancia, hogy meg egyszer nem csinalja meg ezt a "figurat" ha lesznek 1-2 napos szunetek .. ?

Jajj , sajnalom hogy ennyire hosszu szoveg lett , de nem ertenetek az egeszet ha nem irtam volna le mindent..

Elore is koszonom azoknak akik legalabb elolvastak..es megjobban azoknak akik tapasztalatbol vagy csak akar joindulatbol valaszolnak .


2010. márc. 13. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hiába szeretne, ha ilyen a szerelme, én nem kérnék belőle.
2010. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szakításotok után 1 nappal a bnőddel volt együtt...S utána azt írta,hogy szeret és hasonlók...Látod az ellentétet?

Szerintem nem éri meg vele fogalkozni,mondom ezt mint fiu.

2010. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
tudom ezzel nem mondom meg a választ(mint az orvos:vagy ez vagy az),de vagy tényleg szeret csak fél elkötelezni magát és inkább direkt szemétkedik vagy csak szimplán bunkó és arra játszik h kikészülj tőle hát igen sztem is a legjobb lenne elfelejteni,tudom milyen szar érzés h ezt írják én is épp az előbb kaptam két ilyen kommentet de igazuk van.
2010. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, legalább annyit kibírna, hogy ne másszon rá minden nőneműre a közelben.
2010. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat !
2010. márc. 14. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!