Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért rib. nc az aki szolárium...

Miért rib. nc az aki szoláriumba jár és ez által egy elég barna színt ért el, vagy talán azért mert ad magára és nem le pukkant az ember lánya talán ez itt az ok? Mi szúrja az emberek szemét ennyire?

Figyelt kérdés

Szép sötétebb barna bőrt értem el ,mert mindig is zavart a hó fehér bőröm,persze nyáron kerültem csak strand és a tenger part ,amit mai napig kisebb sikerrel birok meg tartani.

Adok magamra mellesleg ,de a sminkelésnél nem esek át a ló másik felére.

Mai divat szerint öltözködöm , ki is vagyok tetoválva .

Most akkor miért is vagyok rib..nc?Ennyire szúromtalán az embrek szemét?L25


2017. okt. 18. 22:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén, nem értem, minek kell szoliba járni. Nekem hófehér a bőröm, nyáron magamra tudok szedni egy kis természetes barnaságot, de az hamar kikopik, szóval ilyenkor ősszel már megint hófehér vagyok, és tudod, büszke vagyok rá. :D

A szolis bőr szerintem csúnya, egyáltalán nem olyan, mintha napon barnultál volna, ráadásul meg fog tőle csúnyulni a bőröd, nagyon hamar fog öregedni, ráadásul nem szépen, és a szolicsövekben lévő UV fény rakkeltő.

Es az se baj, hogy ki vagy tetoválva, nekem is lesz majd egy apró, de nem fogok vele hencegni, meg különbnek tartani magam miatta.

Engem nem érdekel, ki hogy néz ki, veled sem a külsőd miatt van baj, inkább az értelmi szinteddel, amit az írásod alapján itt leszűrtem. :)

2017. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
73%

Attól, hogy kínai sült-egér kinézeted van és a tetovált szemöldöködet is egy porár mentén rajzolta meg félkörben egy hozzád hasonló műveltségű és rajzból is felmentett kozmetikustanuló, még nem vagy valódi ri banc. (Csak egy agyatlan 3,14csa!)

Viszont úgy elöregszik majd a bőröd, hogy hamarosan visszasírod a ri bancot is, mert inkább egy vén q vának fogsz majd kinézni.

2017. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem az a nő ad magára, aki tiszta, nem pattanásos, szedve van a szemöldöke, de csak természetesre, nem sminkeli magát, nem tetovál, nincs piercingje, a ruhái nem túl kivágottak és rövidek, és a cipője is szép. Szerintem a bájos szebb, mint a szexi. Az a nő akar szexi lenni, aki a bájával már nem tud meghódítani senkit. Érdekes. Én mindig szoknyában (nem ceruza), ingben és lapos talpú fűzős bőrcipőben vagyok, még télen is. A hajam hosszú és természetes barna, amit mindig glóriafonatban hordok. Soha nem sminkelem magam, semmi mű. Emellett kulturáltan tudok beszélni, mégis van humorérzékem, barátaim is sokan vannak, gyakran járok szórakozni, és nem dohányzom, vagy iszom. És mégis többen akarnak megismerni, mint a hozzád hasonló osztálytársaimat. Érdekes, nem?


Üdvözlettel: szegedi egyetemista

2017. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
22%
drága utolsó a szexi és a bájos nem zárja ki egymást... egy igazi nő mindkettő egyszerre ;)
2018. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!