Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bámulnak meg ennyire az...

Miért bámulnak meg ennyire az utcán?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, vörös hajú, zöld szemű, szeplős lány. Értem én hogy a barna és szőke hajúakhoz képest elég ritka, de azért nem a legjobb érzés mikor nyugodtan sétálgatsz és úgy néznek rád, mint egy űrlényre.:D

2017. okt. 21. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez így nem megszokott..de ez van.:D Inkább nézzenek mintsem ne vegyenek észre és fellökjenek.:D
2017. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenert megnezhetnek az emberek.

Baratnom is voros, zold szemu, modell alkat. Na, ot pont ezert nezik meg. Ritka, szep es termeszetes hatast kelt.

Teged is lehet ezert... vagy lehet azert, mert furan oltozkodsz... BARMI lehet. De az biztos, hogy a (termeszetes) voros hajaddal szokatlan vagy!😀

2017. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Én sem értem.. Engem is megbámul mindenki, pedig barna haj/szem/alacsonyság van nálam.:D Oké, nem tartom magam csúnyának, de annyira szépnek se, hogy ennyire nézzenek... 16/l
2017. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez kimaradt: Nem vagyok túl alacsony, se túl magas, 168 cm.
2017. okt. 21. 10:51
 5/15 A kérdező kommentje:

A szemem ilyesmi színű: [link]


A hajam ilyen, csak intenzívebb: [link]


A bőröm színe és a szeplőim hasonlók: [link]

2017. okt. 21. 11:39
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Akkor nagyon szép és különleges lehetsz!
2017. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek kb. mindenkit megbámulnak csak mindenkit más miatt. Vagy mert szép vagy mert csúnya vagy mert tetszik az öltözéke vagy mert nem. Vagy csak simán hasonlít valakire, összetéveszti valakivel vagy csak épp bámul ki a fejéből.

Ok te vörös vagy, én meg barna. Mégis bámulnak ugyanúgy egyesek valamiért. Az emberek ilyenek.

2017. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Nekem gyengém a vörös haj, így a képek alapján nagyon bejöhetsz, szóval bocs, de én is megnéznélek :)

De ezt inkább bóknak vedd :D

2017. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
#6 Nagy látnok lehetsz ha ezt szemből meg szeplőből megállapítottad :D
2017. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kecsapos az inged :D
2017. okt. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!